Walletto telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2020-04-15 17:19:15
  • Data modyfikacji: 2022-11-24 16:57:48
Walletto telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny sposób na skontaktowanie się z Walletto? Na poniższej stronie internetowej udostępnione zostały wszelkie aktualne sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon Walletto. Telefon Walletto umożliwia na zdobycie przydatnych informacji.

Telefon Walletto

Jednym z najczęstszych sposobów na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z udostępnionego poniżej telefonu Walletto. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikami firmy Walletto, a dzięki temu uzyskać można wszelkie potrzebne dane i informacje o aktualnej ofercie firmy. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta, dostępni pod telefonem Walletto potrafią także udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Niestety, ale nie zostały udostępnione godziny, w których telefon Walletto jest dostępny dla klientów. Przed bezpośrednim kontaktem poprzez podany numer telefonu warto poszukać godzin, w których pracownicy Biura Obsługi klienta są dostępni.

Telefon Walletto: +370 67 798 574

Walletto kontakt

Istnieją także inne sposoby na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta Walletto. Jednym z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bardzo dobra opcja dla osób preferujących kontakt z firmą za pośrednictwem internetu. W wiadomości takiej klient powinien umieścić powód, z jakim zwraca się do pracowników Walletto, a w treści wiadomości dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Warto umieścić w opisie jak największą ilość przydatnych informacji, które uproszczą i przyśpieszą pracownikom Walletto znalezienie odpowiedniego rozwiązania problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Walletto: [email protected]

Alternatywną opcją na kontakt z Walletto dla osób preferujących bardziej tradycyjne opcje kontaktu firma udostępnia także adres korespondencyjny. Na podany poniżej adres klienci mogą nadsyłać swoje sprawy w formie listów. Należy w nich umieścić jak najwięcej informacji, które pomogą ekspertom firmy w znalezieniu optymalnego rozwiązania problemu. Należy jednak dodać, że wybierając tę opcję na kontakt z firmą, wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią może być dostarczona znacznie później. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca warto skorzystać z dostępnego telefonu Walletto.

Adres korespondencyjny Walletto

Žalgirio str. 92-805,
Vilnius, Lithuania, LT-09303