Timocom Telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-11-14 12:56:57
  • Data modyfikacji: 2022-08-19 15:12:42
Timocom Telefon

Skorzystaj z pomocy konsultantów na infolinii telefonicznej Timocom. Biuro Obsługi Klienta dostępne jest dla zainteresowanych pod odpowiednim numerem telefonu. Telefon Timocom udostępniony na stronie internetowej.

Co to jest Timocom?

Timocom jest niemiecką firmą założoną w 1997 roku, która świadczy usługi informatyczne. Tworzy systemy usprawniające działalność wszelkich firm transportowych i logistycznych. Program pomaga w nadzorowaniu procesu logistycznego na każdym możliwym etapie. Jedną z zalet jest sieć logistyczna obejmująca tysiące firm, wśród których użytkownicy mają możliwość znalezienia odpowiedniego partnera biznesowego.

Kontakt Timocom

Do Biura Obsługi Klienta istnieje możliwość kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. Znajduje się on na stronie internetowej Timocom. Pytania wysyłane są bezpośrednio do konsultantów Timocom. Jest to podstawowa forma kontaktu a informacje, jakie należy podać w formularzu kontaktowym to:

  • imię i nazwisko
  • firma
  • numer telefonu
  • adres e-mail
  • adres
  • treść wiadomości

Odpowiedzi wysyłane są na podany adres poczty elektronicznej w formularzu kontaktowym. Istnieje również możliwość rozmowy telefonicznej poprzez zostawienie w formularzu numeru telefonu. W tym przypadku konsultanci są w stanie oddzwonić w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Biuro Obsługi Klienta działa w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30. Dla osób preferujących kontakt telefoniczny warto skorzystać z udostępnionego numeru telefonu na infolinię Timocom.

Telefon Timocom

Oprócz formularza kontaktowego do Timocom istnieje możliwość kontaktu za pomocą telefonu Timocom. Istnieje wiele infolinii telefonicznych w zależności od kraju. Telefon Timocom do polskiego Biura Obsługi Klienta to: +48 71 737 25 00. Telefon Timocom odbierany jest w dni robocze w godzinach od 8:00 do 16:30. Kiedy telefon Timocom nie odpowiada, można skorzystać z formularza kontaktowego lub adresu poczty elektronicznej. Wiadomości należy kierować na e-mail Timocom: [email protected].

Międzynarodowa Obsługa Klienta Timocom

Na stronie internetowej Timocom udostępnione zostały numery telefonów na infolinie międzynarodowe. W zależności od kraju należy zadzwonić na odpowiedni telefon Timocom. Warto sprawdzić całą listę przed skontaktowaniem się z Biurem Obsługi Klienta.

Prasa Timocom

W przypadku kontaktu dla mediów został udostępniony osobny telefon kontaktowy. Jest on przeznaczony wyłącznie dla osób z prasy. Telefon Timocom, na który należy kierować połączenia to: +48 71 737 25 66.