0

Tommy Hilfiger telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-05-05 01:13:24
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 14:36:26
Tommy Hilfiger telefon

Kontakt telefoniczny z Tommy Hilfiger możliwy dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Infolinia telefoniczna Tommy Hilfiger dla zainteresowanych.

Tommy Hilfiger kontakt

Kontakt Tommy Hilfiger możliwy jest online, przy użyciu formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. Po wypełnieniu arkusza wszystkimi niezbędnymi danymi kontaktowymi oraz wiadomością z zapytaniem zostanie on przekazany do konsultantów z Biura Obsługi Klienta, którzy będą się starać odpowiedzieć na wysłane wiadomości tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Warto wiedzieć, że kontakt Tommy Hilfiger online jest realizowany również drogą poczty elektronicznej. Wszelkie wiadomości z zapytaniem można przesyłać na adres pocztowy [email protected]. Wiadomości wysyłane na skrzynkę pocztową również są obsługiwane przez konsultantów z Biura Obsługi Klienta Tommy Hilfiger.

E-mail: [email protected]

Tommy Hilfiger telefon

Kontakt Tommy Hilfiger możliwy jest nie tylko online, ale również telefonicznie. Telefoniczna obsługa klienta Tommy Hilfiger jest prowadzona przez telefon Tommy Hilfiger. Dzwoniąc na telefon Tommy Hilfiger, można otrzymać potrzebne wsparcie konsultantów. Warto też wspomnieć, że telefon Tommy Hilfiger jest darmowy dla dzwoniącego. Dzwoniący nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. Ten telefon Tommy Hilfiger działa pod numerem kontaktowym 00 800 866 694 45

Dostępny jest także telefon Tommy Hilfiger prowadzący na infolinie. Ten telefon Tommy Hilfiger jest płatny zgodnie z taryfą międzynarodową operatora. Telefon Tommy Hilfiger na infolinie jest dostępny dla klientów pod numerem kontaktowym +31 702 090 447. 

Oba numery prowadzące na telefon Tommy Hilfiger obsługiwane są od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 18:00. Poprzez telefon Tommy Hilfiger możliwe jest szybkie anulowanie zamówienia złożonego w sklepie, jeżeli nie zostało ono jeszcze wysłane.

Telefon (Biuro Obsługi Klienta): 00 800 866 694 45 
Telefon (Infolinia): +31 702 090 447