ŠKODA Polska telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-05-20 11:12:05
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 14:40:12
ŠKODA Polska telefon

W celu uzyskania informacji na temat obowiązującej oferty i promocji w Skoda warto skorzystać z podanego na stronie numeru telefonu.

Skoda numer telefonu

Aby skontaktować się z pracownikami Skoda, najlepszym sposobem jest przeprowadzenie rozmowy telefonicznej na numer telefonu udostępniony za pośrednictwem wyszukiwarki numerów telefonu online. Jest to szybkie i pewne źródło numerów telefonu do firmy Skoda jak i wielu innych firm. Konsultanci Skoda chętnie odpowiedzą na zadane pytania jak i udzielą niezbędnych informacji dotyczących zakupu produktów lub korzystania z usług oferowanych przez firmę Skoda. Przedstawią oni również klientom aktualnie obowiązującą ofertę i promocje. Wykwalifikowana kadra pracownicza jest gwarantem fachowej i profesjonalnej obsługi klienta jak i osób potencjalnie zainteresowanych skorzystanie z oferty Skoda.

Skoda telefon

Aby nawiązać połączenie z konsultantami Skoda, należy skorzystać z zamieszczonego poniżej jednego z wielu opisanych w odpowiedni sposób numerów telefonu. Zapewni to połączenie z odpowiednim działem klienta co znacząco usprawni proces udzielania pomocy.

Skoda Polska telefon: 801 234 234
Skoda adres e-mail: [email protected]

Istnieje więcej niż jeden sposób na skontaktowanie się z pracownikami Skoda. Poza tradycyjnym telefonicznym kanałem komunikacyjnym firma udostępnia swoim klientom możliwość kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Klienci mogą przesyłać swoje pytania na wskazany wyżej adres poczty elektronicznej. Pracownicy Skoda odpowiadają na przesłane wiadomości w sposób indywidualny co gwarantuje najszybsze rozwiązanie problemu. Odpowiedzi na wiadomości nadesłane przez klientów są przesyłane w godzinach pracy konsultantów firmy Skoda.

Skoda godziny pracy

Kontakt telefoniczny z pracownikami jest realizowany w określonych dniach o określonych godzinach. Przed przystąpieniem do wykonania telefonu należy upewnić się, że konsultanci Skoda aktualnie pracują. W celu skontaktowania się poza godzinami pracy należy przesłać wiadomość e-mail na adres zamieszczony powyżej.

Godziny pracy Skoda:

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00
W soboty od 9:00 do 13:00

Dane teleadresowe

ul. Krańcowa 44 61-037 Poznań

Kontakt pisemny z firmą Skoda można uzyskać, wysyłając list na podany adres. Szybszym sposobem kontaktu jest również skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie.