0

Kaluch telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2020-01-23 05:26:07
  • Data modyfikacji: 2022-12-31 16:15:13
Kaluch telefon

Dostępne wszelkie informacje kontaktowe w tym telefon do Kalucha. Sprawdź aktualny dostępny adres Kalucha. Kontakt z Kaluchem dostępny jest także drogą mailową.

Kto to jest Kaluch?

Kaluch, a raczej Kamil Kaliński takiego pseudonimu używa w Internecie, gdzie jego postać najbardziej kojarzona jest z serwisem YouTube. Swoje aktualne konto na portalu założył w listopadzie 2010 roku, lecz pierwsze materiały na nim zaczął zamieszczać dopiero cztery lata później. Swoją ogromną popularność zyskał dzięki filmom, w których naśladuje swój głos do barwy popularnego bajkowego lemura zwanego Królem Julianem. Na kanale twórcy możemy znaleźć głównie filmiki związane z popularnymi grami komputerowymi takimi jak GTA V czy też serii gier FIFA. Sporadycznie Kaluch nagrywa również odcinki, w których odpowiada on na pytania swoich widzów tak zwane Q&A. Jest to bardzo dobry sposób na zwiększenie interakcji pomiędzy internetowym twórcą, a jego widzami. Poza kanałem na platformie YouTube Kamil posiada swojego fanpage, a także konta na innych portalach takich jak Instagram. Aktualnie jego konto na YouTube obserwuje ponad 2,38 miliona subskrybentów.

Telefon Kaluch

Aktualnie nie został nigdzie udostępnione dla widzów żaden telefon do Kalucha. Jedynym możliwym sposobem na skontaktowanie się z internetowym twórcą jest skorzystanie z dostępnego na stronie teamkaluch.pl w zakładce kontakt formularza kontaktowego. Na oficjalnej stronie Kalucha możliwe jest także zamówienie markowej odzieży i różnych akcesoriów, które oferuje youtuber wraz z logiem i napisami “Team Kaluch”.

Kontakt z Kaluchem

Kontakt z Kaluchem poza formularzem kontaktowym możliwy jest także dzięki udostępnionemu adresowi poczty elektronicznej. Wszystkie wiadomości należy kierować na adres [email protected]. Na stronie umieszczona została zielona ikona, w której znajdować się powinien aktualny telefon do Kalucha, jednak po jej kliknięciu klienci nie zostaną nigdzie przekierowani, gdyż nie istnieje żaden dostępny numer telefonu do internetowego twórcy. Kaluch współpracuje z agencją LifeTube. Możliwe jest bezpośrednie skontaktowanie się z agencją dzięki adresowi mailowemu [email protected]. Z pewnością pracownicy odpowiedzialni za obsługę poczty elektronicznej, odpowiedzą na każdą nadesłaną wiadomość, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.