Telefon Galeria Alfa Gdańsk

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-06-19 23:53:35
  • Data modyfikacji: 2022-09-26 16:50:59
Telefon Galeria Alfa Gdańsk

Alfa Centrum telefon - kontakt telefoniczny z galerią Alfa w Gdańsku. Zapytaj o szczegóły dotyczące placówki. Informacje i aktualności. Dane kontaktowe

Galeria Alfa Gdańsk kontakt

Galeria Alfa Gdańsk jest galerią handlową, która została otwarta 16 października 2002 roku. Aktualnie właściciel obiektu rozważa przebudowę galerii w 54-metrowy budynek mieszkalny. 

Galeria Alfa Gdańsk kontakt umożliwia na kilka sposobów. Możliwy jest zarówno kontakt telefoniczny, jak i wysłanie wiadomości e-mail. Dodatkowo jest możliwość odwiedzenia galerii osobiście i rozmowa z pracownikami, właścicielem obiektu lub jego zarządem. Galeria Alfa Gdańsk telefon obsługuję przez biuro informacji oraz administracje.

Galeria Alfa Gdańsk telefon

Galeria Alfa Gdańsk telefon obsługiwany przez biuro informacji może posłużyć w celu zadania pytania na dowolny temat z zakresu świadczenia usług przez centrum. Możliwe jest zapytanie o aktualności oraz nadchodzące wydarzenia.

Galeria Alfa Gdańsk telefon informacja
58 769 40 00

Galeria Alfa Gdańsk telefon administracja
58 769 40 01

Dodatkowo możliwe jest skontaktowanie się w celu wynajęcia powierzchni pod numerem telefonu +48 503 806 691

Galeria Alfa Gdańsk e-mail

Aby wysłać zapytanie drogą mailową, dostępne są dane kontaktowe umieszczone przez centrum na oficjalnej stronie. W wiadomości można również zapytać o aktualności oraz nadchodzące wydarzenia i tak samo jak poprzez kontakt telefoniczny jest możliwość otrzymania wiadomości na temat wynajęcia powierzchni. Galeria Alfa Gdańsk e-mail obsługuję poprzez podane na stronie adresy.

Galeria Alfa Gdańsk e-mail 
[email protected]

Galeria Alfa Gdańsk e-mail wynajem powierzchni
[email protected]

Galeria Alfa Gdańsk dane kontaktowe

Dane kontaktowe Galeria Alfa Gdańsk udostępnia na swojej stronie. Możliwe jest wcześniejsze umówienie się na spotkanie oraz rozmowa osobiście z zarządem na terenie obiektu. 

Galeria Alfa Gdańsk adres
ul. kołobrzeska 41 c 80-391 Gdańsk