0

Soczewkomaty Telefon

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2019-03-31 05:41:34
  • Data modyfikacji: 2022-09-05 16:00:23
Soczewkomaty Telefon

Soczewkomaty online - Soczewkomaty telefon kontaktowy. Jeśli masz problem z wybraniem odpowiednich soczewek, skontaktuj się. Dane dostępne na stronie.

Soczewkomaty kontakt

Soczewkomaty jako KODANO S.A. każdego dnia stara się ułatwić klientom swobodny dostęp do soczewek kontaktowych. Soczewkomaty to sklep internetowy, posiadający w swojej ofercie soczewki w atrakcyjnych cenach. Dzięki soczewkomatom można uzupełnić zapas soczewek 24 godziny na dobę. Soczewkomaty cennik dostępny jest na stronie producenta.

Kontakt z Soczewkomaty jest bardzo prosty oraz możliwy na wiele sposobów. Pierwszym sposobem jest kontakt telefoniczny. Soczewkomaty telefon obsługuje poprzez biuro obsługi klienta, pracujące w dni robocze od 7:00 do 18:00. Jeśli zależy nam na pomocy w doborze odpowiednich soczewek, warto wtedy skorzystać z adresu e-mail do sklepu online. Soczewkomaty posiadają także na swojej stronie chat online, dzięki czemu można uzyskać wsparcie 24 godziny na dobę.

Telefon Soczewkomaty

Aby uzyskać wsparcie telefoniczne, wystarczy zadzwonić na jeden z podanych poniżej numerów telefonów. Soczewkomaty telefon obsługuję przez Biuro Obsługi Klienta w godzinach pracy od 7:00 do 18:00. Jeśli jednak potrzebne jest wsparcie w innych godzinach, można spróbować wysłać wiadomość e-mail lub uzyskać pomoc z chatu online dostępnego na stronie.

Telefon kontaktowy Soczewkomaty:

  • 0 801 011 720
  • +48 12 371 10 41

Kontakt e-mail

W przypadku chęci złożenia reklamacji lub zadania bardziej obszernego pytania Soczewkomaty umożliwiają kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, lub wiadomości prywatnej na platformie Facebook.

Soczewkomaty adres e-mail:

[email protected]

Dane kontaktowe

W przypadku reklamacji, zwroty należy kierować na podany przez producenta adres:

Adres Soczewkomaty:
ul. Samozwaniec 39, 31-711 Kraków

Rocznie sieć planuje być rozwijana o blisko 70 urządzeń. Tak więc szczegółowa lista adresów Soczewkomatów dostępna jest na oficjalnej stronie.