0

ASOS telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-07-08 22:30:45
  • Data modyfikacji: 2022-07-07 16:38:27
ASOS telefon

Skorzystaj z telefonicznej infolinii do ASOS dostępnej dla klientów. Aktualny numer telefonu do ASOS. Infolinia telefoniczna ASOS. Kontakt BOK ASOS.

ASOS kontakt

Najpopularniejszym sposobem na kontakt ASOS jest skorzystanie z formularza kontaktowego. Gdy występują problemy z zamówieniem w ASOS, można to zgłosić bezpośrednio w panelu użytkownika po zalogowaniu się na swoje konto. Kontakt ASOS możliwy jest również dla użytkowników, którzy nie posiadają założonego konta w ASOS. 

Na stronie ASOS można również wyszukać dostępne dla użytkowników szczegółowe artykuły dotyczące zamówień, płatności i dostaw. Na stronie istnieje także sekcja najczęściej zadawanych pytań oraz odpowiedzi od konsultantów z Biura Obsługi Klienta na nie. 

ASOS telefon

Telefon ASOS nie jest obecnie obsługiwany. Przyczyną tego może być międzynarodowy zasięg, jaki ma sklep internetowy ASOS. Telefon ASOS jest dostępny tylko w formie elektronicznej. Biuro Obsługi Klienta ASOS nie posiada jak na razie swojego numeru telefonu. Aby skontaktować się z ASOS, należy użyć internetowej formy kontaktu. Pracownicy Biura Obsługi Klienta zwykle odpowiadają na pytania zadane drogą internetową w ciągu około 24 godzin. Gdy telefon ASOS zostanie udostępniony użytkownikom, dane na stronie zostaną zaktualizowane.