0

Telefon Hulaj.eu

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2020-03-09 08:23:07
  • Data modyfikacji: 2022-08-30 12:28:19
Telefon Hulaj.eu

Skontaktuj się z firmą Hulaj.eu w sprawie wynajmu hulajnóg. Telefon Hulaj.eu do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Uzyskaj pomoc, dzwoniąc na numer telefonu Hulaj.eu.

Co to jest Hulaj.eu?

Hulaj.eu to firma umożliwiająca wynajem hulajnóg w różnych miastach. Wypożyczenie elektrycznych hulajnóg odbywa się na minuty, a koszt za ten czas wynosi 89 groszy. Na stronie internetowej oraz w aplikacji możliwe jest zakup różnych wielkości pakietów, które upoważniają właściciela do płacenia nimi za przejazd. Aby rozpocząć korzystanie z hulajnóg, należy posiadać aplikację, dzięki której możliwe będzie skanowanie urządzeń w celu wypożyczenia. Na stronie internetowej znajduje się lista miast, w których świadczone są usługi.

Kontakt Hulaj.eu

Przed kontaktem z Hulaj.eu najpierw można przejrzeć FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przygotowane przez firmę na stronie. Jeśli nie ma tam jednak pytania, którym osoba jest zainteresowana, można skontaktować się z firmą za pomocą możliwych form. Kontakt do Hulaj.eu zapewniony jest na stronie internetowej pod odpowiednią zakładką za pomocą formularza kontaktowego. Jest on bardzo prosty do uzupełnienia a informacje, jakie należy podać to:

  • imię
  • adres e-mail
  • telefon kontaktowy
  • miasto i numer hulajnogi (opcjonalnie, jeśli pytanie jej dotyczy)
  • temat i treść wiadomości

Wiadomości kierowane są do pracowników Biura Obsługi Klienta, którzy odpisują na wiadomości w odpowiednich godzinach. Konsultanci w godzinach pracy starają się odpowiadać na zapytania tak szybko jak to możliwe.

Telefon Hulaj.eu

Telefon Hulaj.eu dla osób preferujących kontakt telefoniczny nie został udostępniony na stronie internetowej. Niestety do kontaktu z firmą nie istnieje telefon Hulaj.eu. Jeśli Hulaj.eu telefon zostanie udostępniony przez firmę na stronie internetowej zostanie ta informacja zaktualizowana tak szybko jak to możliwe. Na ten moment niestety zainteresowani kontaktem muszą się zadowolić innymi formami kontaktu.

E-mail Hulaj.eu

Dobrą opcją dla osób preferujących kontakt elektroniczny może być adres poczty elektronicznej udostępniony dla zainteresowanych. Znajduje się on na stronie internetowej. Wiadomości należy wysyłać na adres e-mail Hulaj.eu: [email protected]. Inną opcją w przypadku kontaktu elektronicznego może być już wcześniej wspomniany formularz kontaktowy.