Kompakt Finanse Telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2020-01-02 19:57:33
  • Data modyfikacji: 2022-10-14 11:12:32
Kompakt Finanse Telefon

Wypróbuj najnowsze i aktualne sposoby na kontakt z Kompakt Finanse, które umieszczone zostały na poniższej stronie internetowej. Za pomocą telefonu Kompakt Finanse klienci mogą bez problemu połączyć się z konsultantami. Możliwość zdobycia informacji poprzez skorzystanie z telefonu Kompakt Finanse. Sprawdź telefon Kompakt Finanse już dziś i uzyskaj wszelkie aktualne informacje od pracowników.

Telefon Kompakt Finanse

Najszybszym i najczęściej wybieranym przez klientów sposobem na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Kompakt Finanse. Dzięki temu rozwiązaniu osoby chcące zdobyć aktualne dane i informacje mogą zaczerpnąć ich od pracowników Kompakt Finanse. Konsultanci odpowiedzialni za obsługę telefonu Kompakt Finanse odpowiedzą też na wszelkie pytania i wątpliwości, z jakimi zgłoszą się do nich klienci.

Telefon Kompakt Finanse: +48 42 678 21 78

Kontakt Kompakt Finanse

Kolejnym sposobem na kontakt z Kompakt Finanse jest skorzystanie z dostępnego adresu poczty elektronicznej, który został umieszczony poniżej. Za pośrednictwem dostępnej skrzynki mailowej klienci mają możliwość na korespondencję z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Kompakt Finanse. Na poniższy mail osoby chętne mogą przesyłać wszelkiego rodzaju pytania, wątpliwości, czy też wszelkiego rodzaju zażalenia i skargi. Przed wysłaniem wiadomości w miejscu przeznaczonym na temat maila dobrze jest umieścić powód, z jakim klient zwraca się o pomoc do pracowników Kompakt Finanse, a w treści dokładnie opisać problem. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Kompakt Finanse powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Dodatkowo dla osób preferujących bardziej tradycyjne metody kontaktu Kompakt Finanse udostępnia także adresy korespondencyjne, na które w sposób listowny klienci mogą wysyłać sprawy, z którymi mają problem i potrzebę znalezienia rozwiązania. Warto dodać, że w przypadku wybrania tej opcji kontaktowej z Kompakt Finanse klienci na odpowiedź będą musieli poczekać znacznie dłużej niż w przypadkach innych metod. Jeśli sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z telefonu Kompakt Finanse, za którego pomocą uzyskanie informacji jest możliwe natychmiastowo.

Kompakt Finanse
Oddział Bankowości Mobilnej w Łodzi
Skrytka Pocztowa 2108, 90-959 Łódź

Centrala
ul. Prosta 18, 00-850 Warszawa