0

Bytom telefon

 • Kategoria: zakupy

 • Data publikacji: 2019-08-06 18:36:03
 • Data modyfikacji: 2022-07-18 13:40:11
Bytom telefon

Telefon do Bytom dostępny na stronie internetowej. Uzyskaj dane kontaktowe do Biura Obsługi Klienta Bytom. Kontakt ze sklepem możliwy przez numer telefonu (12) 345 1945

Kontakt Bytom

Bytom jest to marka zajmująca się przede wszystkim modą męską. Zajmuje się krawiectwem i szyciem garniturów, koszul, spodni. W asortymencie sklepu znaleźć można wymienioną wcześniej odzież, a także różnego rodzaju akcesoria takie jak poszetki, muchy, bieliznę, spinki i inne. Do firmy można wysłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy. W którym konieczne jest podanie takich informacji jak:

 • Imię i nazwisko
 • Adres e-mail
 • Telefon (opcjonalnie)
 • Temat
 • Treść wiadomości

Z formularza kontaktowego może skorzystać każdy klient, który chciałby otrzymać odpowiedź na nurtujące pytanie lub wysłać opinie na temat sklepów, produktów i świadczonych usług.

Telefon Bytom

Firma Bytom oprócz formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie dla klientów sklepu udostępnia im możliwość kontaktu za pomocą adresu e-mail oraz numeru telefonu do Bytom. Telefon Bytom zamieszczony jest na stronie internetowej marki. W celu skontaktowania się z konsultantami sklepu należy wybrać numer (12) 345 1945. Bytom telefon odbiera w godzinach pracy infolinii. Infolinia telefoniczna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Na infolinii pracują doradcy poinstruowani na tematy związane z obsługą klienta. Telefon Bytom jest przede wszystkim przeznaczony do kontaktu w sprawie e-sklepu, a zatem pytań o produkty na stanie, pytań odnośnie ubrań oraz zamówień online. Skorzystaj z Bytom telefon, aby skontaktować się z obsługa klienta firmy.

E-mail Bytom

Do dyspozycji klientów firma podała na stronie internetowej adres e-mail w sprawach kontaktu z e-sklepem. Adres do elektronicznego kontaktu to: [email protected].

Sklepy Bytom

Bytom posiada swoje sklepy w całej Polsce, a pod odpowiednią zakładką na ich stronie internetowej znaleźć można listę wszystkich sklepów umieszczonych na mapie. W przypadku wyboru odpowiedniego sklepu wyświetlają się aktualne dane adresowe i kontaktowe do konkretnego sklepu. Każdy sklep posiada swój własny telefon Bytom oraz adres e-mail, na który można wysyłać zapytania odnośnie produktów, sklepu i zamówień.

Szycie na miarę Bytom

Istnieje możliwość spotkania się z krawcem w celu stworzenia garnituru szytego na miarę. Na stronie internetowej istnieje specjalny formularz kontaktowy podobny do tego wspomnianego wcześniej, ale bez tematu i treści wiadomości. Pola potrzebne do wysłania zgłoszenia:

 • Imię i nazwisko
 • Adres e-mail
 • Telefon

Każde z tych danych jest wymagane do podania. Po wysłaniu zgłoszenia konsultanci firmy Bytom skontaktują się w celu uzgodnienia odpowiedniego terminu spotkania.