Telefon Energylandia

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2019-04-14 16:31:08
  • Data modyfikacji: 2022-09-16 16:07:44
Telefon Energylandia

Energylandia telefon - zarezerwuj bilet. Skontaktuj się w celu organizacji wycieczek. Energylandia aktualne dane kontaktowe na stronie. Zobacz więcej

Energylandia kontakt

Energylandia jest tematycznym parkiem rozrywki położonym w Zatorze. Energylandia została otwarta 14 lipca 2014 roku i aktualnie znajduję się na pierwszym miejscu co do wielkości jeśli chodzi o parki rozrywki w Polsce. Na terenie obiektu znajduje się ogromny mega coaster, który jest najwyższą i najszybszą kolejką w całej Europie. Prędkość, jaką osiąga Hyperion to 142 km/h. Wysokość w najwyższym punkcie wynosi 77 m, jednak najdłuższy spadek to 80 m, dzięki przejazdowi przez podziemny tunel.

Kontakt Energylandia możliwy jest przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. Dodatkowo jest możliwość wysłania wiadomości e-mail z zapytaniem lub skorzystanie z podanego na stronie numeru telefonu. Energylandia telefon obsługuję w godzinach pracy parku. Możliwa jest również osobista rozmowa z personelem przy okazji odwiedzenia parku.

Energylandia telefon

Aby skontaktować się z placówką w przypadku na przykład zagubionych rzeczy lub rezerwacji biletów dostępy jest na stronie numer kontaktowy. Energylandia telefon obsługuję poprzez pracowników placówki.

Energylandia telefon: +48 (33) 486 15 00

Energylandia online

Aby uzyskać kontakt online Energylandia, na oficjalnej stronie trzeba wybrać odpowiedni adres e-mail lub skorzystać z formularza kontaktowego. Jeśli żadna z tych opcji nie jest odpowiednia, możliwe jest również wysłanie wiadomości poprzez media społecznościowe na przykład Instagram lub Facebook.

Biuro Energylandia e-mail
[email protected]

Marketing
[email protected]

Grupy/Rezerwacje
[email protected]

Rzecznik prasowy
[email protected]

Dział Sprzedaży - Współpraca z partnerami
[email protected]

Kariera
[email protected]

Energylandia dane kontaktowe

Szczegółowe dane kontaktowe Energylandia można uzyskać na stronie. Jednak aby porozmawiać osobiście z personelem parku, możliwe jest udanie się do punktu informacji i zadanie pytania pracownikowi.

Adres Energylandia:
aleja 3 Maja 2, 32-640 Zator