BZ WBK telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-07-20 13:45:07
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 11:02:10
BZ WBK telefon

Numer telefonu dostępny na stronie infolinii Banku Zachodniego WBK. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania odpowiedzi dotyczącej bankowości WBK.

BZ WBK kontakt

Bank Zachodni WBK od 2018 roku pod nazwą Santander Bank Polska SA jest jedną z największych grup finansowych i największym bankiem z kapitałem prywatnym w Polsce. Oferuje on nowoczesne rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych jak i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Bank ma jedną z największych sieci oddziałów i placówek partnerskich, jak również świadczy usługi poprzez elektroniczne kanały dostępu, w tym bankowość mobilną. Jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych, konsekwentnie budując swoją markę zgodnie ze strategicznym celem osiągnięcia pozycji w najlepszym banku dla klienta. 

Siedziba spółki zlokalizowana pod adresem al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa

Istnieją różne formy kontaktu z BZ WBK np. kontakt telefoniczny lub online. Jedną z form kontaktu z BZ WBK jest przesłanie swojego zapytania poprzez wypełnienie intuicyjnego i wygodnego formularza kontaktowego. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu:

  • SKP
  • PESEL
  • Treść
  • Dodatkowe informacje

Po prawidłowym uzupełnieniu pól danych wiadomość zostanie przesłana do działu obsługi klienta w jak najszybszym tempie. Dla zainteresowanych współpracą z BZ WBK zostały udostępnione różne adresy elektronicznej poczty internetowej w zależności od usługi

Infolinia BZ WBK

Dzięki dostępowi do infolinii BZ WBK możliwy jest kontakt poprzez telefon BZ WBK. Wystarczy wykonać połączenie na podany numer telefonu +48 61 81 1999. W celu uzyskania informacji dotyczącej bankowości najszybszą metodą jest zadzwonienie na numer telefonu podany na stronie BZ WBK.