0

Telefon Galeria Centrum handlowe Ster

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-03-22 04:33:24
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 10:06:05
Telefon Galeria Ster

Zamieszczony poniżej telefon Galeria Ster jest sposobem kontaktu z pracownikami. Udostępniony przez Galeria Ster telefon jest zawsze aktualny.

Galeria Ster telefon

W celu skontaktowania się z Galerią Ster warto wykorzystać Galeria Ster telefon. Jest on umieszczony poniżej. Aktualność tego numeru jest zapewniona przez wyszukiwarkę numerów telefonu online. Kontakt telefoniczny jest najczęściej wybieranym przez klientów sposobem kontaktu z pracownikami galerii. Chętnie odpowiedzą oni na wszystkie zadawane przez klientów pytania. Wspomniany telefon Galeria Ster znajduje się poniżej.

Call Center Galeria Ster

Telefony do Galeria Ster Szczecin są obsługiwane przez pracowników linii telefonicznej. Są oni dostępni dla klientów galerii w godzinach pracy. Ich doświadczenie i chęć pomocy klientom sprawiają, że załatwianie spraw i uzyskiwanie informacji jest niezwykle proste i przyjemne. Aby skontaktować się z pracownikami warto skorzystać z numerów telefonu zamieszczonych poniżej.

Telefon: 91 486 90 41

Biuro Dyrekcji Centrum
Telefon: 91 486 90 41

Wynajem kiosków Galerii Ster Szczecin
Telefon: 91 486 90 41

Kontakt dla mediów
Telefon: 91 486 90 41

Galeria Ster usługi

Galeria Ster posiada bogatą ofertę Galeria Ster Szczecin sklepy z wielu branży, miejsca rekreacji takie jak siłownia, kino oraz usługi do których zaliczyć można fryzjera, usługi kosmetyczne i wiele więcej. Jest to nowoczesne i przyjazne miejsce do spędzenia wolnego czasu. Wielu odwiedzających klientów sprawia, że jest to aktrakcyjne miejsce dla przedsiębiorców. W celu wynajmu lokalu bądź kiosku na terenie galerii warto skontaktować się telefonicznie pod odpowiednim Galeria Ster telefon. Pracownicy linii telefonicznej chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, pokierują dalej i pomogą dopiąć wszelkich formalności.