ECCO telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-06-12 13:22:35
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 13:32:06
ECCO telefon

Skorzystaj z numeru kontaktowego na telefon ECCO. Skontaktuj się telefonicznie z ECCO dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Infolinia telefoniczna ECCO.

ECCO kontakt

ECCO zajmuje się sprzedażą obuwia. Kontakt ECCO dla swoich klientów umożliwia za pomocą udostępnionego numeru na telefon ECCO jak i dzięki poczcie elektronicznej. Wiadomości wysyłane na elektroniczną skrzynkę pocztową ECCO, która działa pod adresem e-mail [email protected], odbierane są przez konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Pracownicy starają odpowiadać się na wszelkie wiadomości od klientów tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Kontakt ECCO drogą elektroniczną w sprawach dotyczących zamówień jest możliwy, ale należy pamiętać o tym, żeby dodać do wiadomości podstawowe dane kontaktowe oraz odpowiedni numer zamówienia.

E-mail: [email protected]

Telefon ECCO

Oprócz tego, że ECCO kontakt klientom umożliwia poprzez pocztę elektroniczną, to możliwy jest on również, dzwoniąc pod telefon ECCO. Wszelkie połączenia kierowane na telefon ECCO obsługują konsultanci telefoniczni z Biura Obsługi Klienta. Telefon ECCO działa pod numerem kontaktowym +48 22 1530536. Warto jednak wiedzieć, że telefon ECCO nie działa całodobowo. Telefon ECCO dostępny jest jedynie w wybranych godzinach w tygodniu. Konsultanci obsługują telefon ECCO od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 18:00. W przypadku gdy akurat telefon ECCO jest nieaktywny, warto wysyłać wiadomości na adres poczty elektronicznej.

Telefon: +48 22 1530536