Actum Gdynia telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-06-09 18:11:12
  • Data modyfikacji: 2022-11-25 17:49:57
Actum Gdynia telefon

Skorzystaj z poniższej strony internetowej i sprawdź dostępne sposoby na skontaktowanie się Actum Gdynia. Dostępne informacje dzięki telefonowi Actum Gdynia. Telefon Actum Gdynia dostępny jest jedynie w określonych godzinach.

Actum Gdynia telefon

Najszybszą i najczęściej wybieraną wśród klientów opcją na skontaktowanie się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z podanego na poniższej stronie internetowej telefonu Actum Gdynia. Za jego pomocą wszystkie zainteresowane kontaktem osoby mają możliwość bezpośredniej rozmowy z pracownikiem firmy Actum Gdynia. Podczas telefonicznego połączenia możliwe są do uzyskania przez klientów istotne informacje dotyczące aktualnej oferty Actum Gdynia. Dodatkowo także konsultanci, którzy odpowiedzialni są za obsługę telefonu Actum Gdynia dzięki swojej wiedzy, potrafią odpowiedzieć na wszelkie pytania, czy też niejasności osób dzwoniących. Należy także wspomnieć, że istnieje więcej niż jeden aktualny telefon Actum Gdynia. Z tego względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo godziny pracy telefonu Actum Gdynia w odpowiednich dniach zostały umieszczone na oficjalnej stronie internetowej firmy w zakładce kontakt.

Telefon Actum w Gdyni: (58) 664-72-68
Telefon Actum w Gdańsku: (58) 322-37-43
Telefon Actum w Iławie: 721-570-200

Actum Gdynia kontakt

Actum Gdynia kontakt dla klientów umożliwia także na inne sposoby. Jednym z nich jest możliwość skorzystania z dostępnego adresu poczty elektronicznej. Na wybrany niżej adres można wysłać wiadomość mailową. W wiadomości tej należy zawrzeć temat zgłoszenia, a także szczegółowy opis problemu klienta. Dzięki istotnym informacjom zawartym w mailu pracownicy Actum Gdynia znajdą odpowiedź na sprawę klienta w znacznie krótszym czasie. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Actum Gdynia powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Actum oddział w Gdyni: [email protected] 
E-mail Actum oddział w Gdańsku: [email protected] 
E-mail Actum oddział w Iławie: [email protected] 

Dodatkowo także dla osób preferujących tradycyjne formy kontaktu udostępniony został także adres korespondencyjny, na który klienci mogą wysyłać sprawy wymagające pomocy w formie listów. Należy jednak zaznaczyć, że w przypadku tej formy kontaktu, na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej niż w przypadku innych metod na kontakt z Actum Gdynia.

Adres Actum oddział w Gdyni: ul. Kręta 4, 81-575 Gdynia
Adres Actum oddział w Gdańsku: ul. Asesora 76, 80-119 Gdańsk
Adres Actum oddział w Iławie: ul. Niepodległości 2 (DH FENIKS) lok.18, 14-200 Iława