AmbroExpress telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-11-12 11:33:47
  • Data modyfikacji: 2022-07-06 13:50:43
AmbroExpress telefon

Skontaktuj się telefonicznie z AmbroExpress już teraz. Kontakt telefoniczny dla klientów AmbroExpress. Infolinia telefoniczna AmbroExpress. Telefon do AmbroExpress.

AmbroExpress kontakt

AmbroExpress jest to firma kurierska, która specjalizuje się w transporcie przesyłek niestandardowych, wielkogabarytowych oraz dłużycowych. Realizują oni zamówienia z branży automotive, meblarskiej, ogrodniczej oraz budowniczej. AmbroExpress realizuje usługi kurierskie na terenie Polski i Niemiec. AmbroExpress gwarantuje bezpieczny i szybki transport przesyłek. Siedziba AmbroExpress znajduje się w mieście Przykona.

W wystąpieniu sytuacji, w której wystąpiła potrzeba skontaktowania się z AmbroExpress zaleca się użycia do kontaktu z AmbroExpress formularza kontaktowego, który należy odpowiednio uzupełnić swoimi danymi kontaktowymi oraz dołączyć do nich wiadomość, na którą po wysłaniu formularza odpowie konsultant pracujący w Dziale Obsługi Klienta. W odpowiedzi od konsultanta można otrzymać wyczerpujące wyjaśnienie tematu lub ofertę handlową.

Kontakt AmbroExpress jest również możliwy przy użyciu poczty elektronicznej.  W tym wypadku należy wysłać wiadomość na adres [email protected], a następnie oczekiwać na odpowiedź od konsultanta Biura Obsługi Klienta.

E-mail: [email protected]
Adres: ul. Przemysłowa 18, 62-731 Przykona

AmbroExpress telefon

Telefon AmbroExpress jest dostępny pod numerem kontaktowym +48 503 509 200. Telefon AmbroExpress nie jest jednak obsługiwany całodobowo. Aby dodzwonić się na telefon AmbroExpress, należy dzwonić od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 17:00. 

Telefon: +48 503 509 200