Thermomix Vorwerk telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-11-14 00:51:12
  • Data modyfikacji: 2022-09-12 13:54:19
Thermomix Vorwerk telefon

Thermomix Polska kontakt - skontaktuj się z firmą w przypadku zamówienia urządzenia, reklamacji i zwrotów. Thermomix Vorwerk Polska dane kontaktowe

Thermomix kontakt

Thermomix jest produktem firmy Vorwerk, która specjalizuję się w sprzedaży urządzeń elektronicznych do domu. Główne produkty firmy to Thermomix, czyli robot gotujący, posiadający tysiące przepisów oraz Kobold odkurzacz bezprzewodowy. Aby dokładnie poznać produkty, można udać się na pokazy organizowane w średnich oraz dużych miastach za pośrednictwem przedstawicieli urządzeń.

Thermomix kontakt oferuję za pośrednictwem formularza kontaktowego na oficjalnej stronie Vorwerk. Kolejną metodą kontaktu będzie wykorzystanie numeru telefonu do firmy lub adresu e-mail. W przypadku pytań dotyczących Thermomixa można wykorzystać również platformę Instagram, na której wystarczy wysłać wiadomość prywatną.

Thermomix telefon

Aby uzyskać wsparcie techniczne od firmy, wystarczy skontaktować się telefonicznie z firmą i zadać odpowiednie pytanie. Telefon Thermomix obsługiwany jest przez asystentów w godzinach ustalonych odgórnie. W przypadku zwrotów, reklamacji czy przetwarzania płatności online Thermomix  asystent powinien bez problemu udzielić odpowiednich informacji.

Thermomix telefon:

+48 71 78 07 200

Thermomix kontakt online

Aby skontaktować się z firmą za pośrednictwem poczty elektronicznej, wystarczy wysłać wiadomość na adres udostępniony przez Vorwerk lub skorzystać z formularza kontaktowego Thermomix dostępnego na stronie. W przypadku chęci zgłoszenia opinii na konkretny produkt można to zrobić poprzez Instagrama.

E-mail Thermomix: [email protected]

Thermomix dane kontaktowe

Kontakt osobisty w tym przypadku może być nieco utrudniony, gdyż firma nie posiada placówek na terenie Polski więc nie ma możliwości skorzystania z porady w sklepie osobiście. Aby uzyskać takie wsparcie, trzeba osobiście znaleźć przedstawiciela danego urządzenia w swoim mieście i skorzystać z pokazów organizowanych przez niego. Szczegółowe dane kontaktowe Thermomix dostępne na stronie.

Siedziba Thermomix Vorwerk adres:

Vorwerk Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k
ul. Na Ostatnim Groszu 3, 54-207 Wrocław
Telefon: +48717807200