0

Pluto TV telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-08-04 23:35:22
  • Data modyfikacji: 2022-07-04 15:24:44
Pluto TV telefon

Pluto TV telefon i adresy e-mail. Pluto TV kontakt w sprawie problemów z telewizją internetową. Dostęp do Pluto TV Premium. Pluto TV telefon do doradcy klienta.

Pluto TV Kontakt

Pluto TV to wspierana reklamami bezpłatna usługa telewizji internetowej na platformach mobilnych, stacjonarnych i smart TV. Pluto TV została założona w 2013 roku przez Toma Ryana, Ilyę Pozina i Nicka Groufa. Oferuje przede wszystkim wybór treści programowych za pośrednictwem cyfrowych kanałów liniowych, zaprojektowanych w celu naśladowania doświadczenia tradycyjnego programowania transmisji. Jego lista kanałów obejmuje różne treści do oglądania za darmo, a także oferuje szereg kanałów Pluto TV Premium z subskrypcją. 

Dzięki abonamentowi w postaci subskrypcji jest oferowany dostęp do setek kanałów z szeroką gamą treści, w tym sportów na żywo, wiadomości, filmów i programów telewizyjnych. Dla zainteresowanych bogatą ofertą programów Pluto TV kontakt w tej sprawie można uzyskać za pośrednictwem poczty internetowej, wybierając odpowiedni adres mailowy. Dokładne i przydatne informacje kontaktowe Pluto TV w postaci adresów e-mail są dostępne poniżej:

Pluto TV kontakt: [email protected]
Prasa: [email protected]
Partnerstwo: [email protected]

Pluto TV telefon

Biuro Obsługi Klienta Pluto TV kontaktuje się z klientami zarówno przez telefon jak i z użyciem poczty elektronicznej. Formularz kontaktowy pozostaje standardową opcją oferowaną dla konsumentów oprócz wyboru Pluto TV telefon. Za pomocą tego formularza można poinformować centrum pomocy o każdym problemie z ogólnym działaniem Pluto TV lub jego poszczególnych funkcji. Przesyłając zgłoszenie, użytkownik dołącza również swoje informacje kontaktowe, aby ułatwić ewentualne nawiązanie kontaktu zwrotnego i usprawnić rozwiązanie problemu. Czasem najlepszą opcją dla niektórych użytkowników może się okazać Pluto TV telefon. Warto jednak wiedzieć, że wysokich opłat telefonicznych można uniknąć, wybierając zamiast kontaktu przez telefon formularz online.

Dla użytkowników z Wielkiej Brytanii Pluto TV kontakt odbywa się za pomocą poczty elektronicznej. Ogólne zapytania należy kierować na adres [email protected]; można też dotrzeć tym sposobem do odpowiednich działów. 

Pluto TV telefon: 888-851-8412

Podany wyżej numer telefonu Pluto TV służy w celu zgłoszeń takich jak anulowanie subskrypcji, kwestii prywatności czy ogólnych problemach z działaniem platformy.