0

Monedo Now telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-09-01 17:57:56
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 13:17:15
Monedo Now telefon

Dane kontaktowe do Monedo Now. Telefon Monedo Now prowadzony był pod numerem telefonu +48 22 652 60 60. Wsparcie telefoniczne prowadzone było przez konsultantów Monedo Now.

Kontakt Monedo Now

Monedo Now był to portal, dzięki któremu możliwe było wzięcie pożyczki online. Monedo Now pożyczki oferowało przed 2021 rokiem, kiedy to zgłosiło swoją upadłość. Kontakt w przypadku posiadania pytań zapewniony był poprzez stronę internetową. Kontakt przed zdecydowaniem się na zaciągnięcie pożyczki jest ważny. Konsultanci mogą pomóc w wyborze oferty oraz wyjaśnić jak działa cały proces. Telefon Monedo Now oferował pomoc kredytobiorcom w sprawach kredytu. Na infolinii można było się dowiedzieć także o wszystkich zasadach kredytu i zobowiązaniach, jakie posiada kredytobiorca i portal Monedo Now. Oprócz tego możliwy był kontakt poprzez adres poczty elektronicznej. Zatem Monedo Now przed zgłoszeniem upadłości w 2021 roku, oferowało swoim klientom dwie metody kontaktu.

Telefon Monedo Now

Monedo Now prowadziło swoje Biuro Obsługi Klienta. Telefon Monedo Now, na który można było kierować połączenia to: +48 22 652 60 60. Telefon Monedo Now odbierany był przez wykwalifikowanych konsultantów w dni robocze w godzinach od 9:00 do 12:00. Od konsultantów dowiedzieć się można było o wszystkich informacjach dotyczących pożyczek. Przed podjęciem takiej decyzji jak wzięcie pożyczki online warto było skontaktować się z konsultantami telefonicznymi Monedo Now. W godzinach, w których infolinia telefoniczna nie działała, warto było skorzystać z adresu e-mail. Wiadomości wysyłać było można na skrzynkę poczty elektronicznej: [email protected]. We wiadomościach zawierać można było wszelkie pytania, na które odpowiadali konsultanci.