0

Sanepid telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2019-04-19 01:45:38
  • Data modyfikacji: 2022-08-16 11:35:10
Sanepid telefon

Telefon Sanepid wraz z innymi danymi kontaktowymi dostępny na stronie internetowej. Uzyskaj pomoc od pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej Sanepid. Sprawdź wszystkie dostępne placówki Sanepidu.

Czym zajmuje się Sanepid?

Sanepid jest to Państwowa Inspekcja Sanitarna, która zajmuje się kontrolą i nadzorem higieny z zakresu zdrowia publicznego. Jej celem jest sprawdzanie i kontrola takich rzeczy jak warunki pracy w zakładach pracy, warunki środowiska, testy czystości wód, kontrola jakości produktów żywieniowych, aspekty higieniczne w placówkach medycznych i wiele więcej.

Kontakt Sanepid

Do Sanepid możliwy jest kontakt na kilka sposobów. Niestety nie został udostępniony formularz kontaktowy na stronie internetowej, zatem nie ma możliwości wypełnienia go i wysłania zapytania. Jedyną opcją jest telefon Sanepid do Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Oprócz tego podany został adres poczty elektronicznej, na którą można kierować wiadomości. Dla osób chcących skontaktować się bezpośrednio z najbliższą placówką Sanepidu istnieje możliwość sprawdzenia najbliższych stacji wraz z ich danymi teleadresowymi.

Telefon Sanepid

Sanepid udostępnił na stronie internetowej główne dane kontaktowe. Znajduje się tam adres korespondencyjny oraz numer telefonu. Niestety na stronie internetowej zainteresowani nie mają możliwości skorzystania z formularza kontaktowego. Telefon Sanepid, na który należy kierować połączenia telefoniczne to: +48 22 34 53 300. Urząd czynny jest dla interesantów w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:15 do 16:15. Sprawy telefonicznie należy kierować w tych godzinach, gdyż tylko wtedy konsultanci odbierają telefony. W innym przypadku warto skorzystać z innej formy kontaktu.

E-mail Sanepid

Dla osób preferujących kontakt za pomocą poczty elektronicznej został udostępniony adres na stronie internetowej. Do Sanepid wiadomości można kierować na adres e-mail: [email protected]. Na wiadomości odpisują wykwalifikowane do tego osoby w godzinach pracy.

Główny Inspektorat Sanitarny
Adres: ul. Targowa 65, 03 – 729 Warszawa
Telefon Sanepid: +48 22 34 53 300
E-mail Sanepid: [email protected]

Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne

Na stronie internetowej Sanepidu znaleźć można mapę z długą listą wszystkich stacji sanitarno-epidemiologicznych. Wystarczy wybrać na mapie województwo, po czym wyświetla się pełny zbiór placówek Sanepid z danego województwa. Informacje, jakie są tam podane to dokładny adres oraz dane kontaktowe głównie numer telefonu. Telefon Sanepid do każdej placówki dostępny jest dla zainteresowanych.