Uniroyal telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-02-10 11:07:15
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 15:18:25
Uniroyal telefon

Kontakt telefoniczny do producenta opon Uniroyal. Aktualny telefon Uniroyal udostępniony dla zainteresowanych. Uzyskaj dane kontaktowe dla klientów marki opon Uniroyal.

O marce Uniroyal

Uniroyal zajmuje się sprzedażą opon samochodowych. Jest ona marką koncernu Continental. W swojej ofercie Uniroyal posiada opony samochodowe, które wyjątkowo dobrze sprawują się podczas jazdy na mokrej nawierzchni. Są to opony specjalnie przeznaczone do jazdy podczas deszczowej pogody. Ich wzór został specjalnie zaprojektowany z myślą o lepszej przyczepności opon do podłoża i ograniczeniu poślizgu. Kontakt do Uniroyal jest możliwy za pomocą udostępnionych danych kontaktowych.

Kontakt Uniroyal

Uniroyal jest marką koncernu Continental, dlatego kontakt możliwy jest z wykorzystaniem danych firmy Continental. Marka posiada formularze kontaktowe, w których jednym z nich jest formularz przekierowujący na stronę firmy Continental. Pozostałe dwa formularze kontaktowe na stronie internetowej marki Uniroyal służą do bezpośredniego kontaktu klienta z firmą. Istniejące dwa wzory formularzy dotyczą różnych zagadnień. Jeden z nich dotyczy pytań ogólnych, a drugi pytań technicznych. Oba z nich wymagają podania następujących danych:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Treść wiadomości
  • Losowy tekst do przepisania w celu weryfikacji antyspamowej

Po wypełnieniu wszystkich potrzebnych danych należy wysłać wiadomość. Na pytania konsultanci starają się odpisywać najszybciej jak to tylko możliwe. Odpowiedzi można spodziewać się na zamieszczonym w formularzu adresie e-mail.

Telefon Uniroyal

Aktualny telefon Uniroyal nie jest podany na ich stronie internetowej. Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny z Uniroyal nie jest on niestety zapewniony. W przypadku chęci kontaktu za pomocą telefon Uniroyal należy wybrać inną opcję kontaktu. W przypadku, gdy telefon Uniroyal zostanie podany na ich stronie, informacja ta zostanie niezwłocznie zaktualizowana na stronie telefon.

E-mail Uniroyal

W przypadku chęci kontaktu elektronicznego z firmą nie jest ona możliwa. E-mail nie został zamieszczony dla klientów na stronie tak samo jak telefon Uniroyal. Jedyną możliwą obecnie opcją kontaktu z Uniroyal jest skorzystanie z odpowiedniego formularza kontaktowego. Gdy e-mail zostanie podany na stronie Uniroyal informacja ta zostanie zaktualizowana.