Marcin Dubiel telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2020-02-02 00:18:13
  • Data modyfikacji: 2023-01-09 11:37:16
Marcin Dubiel telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualne sposoby na skontaktowanie się z Marcinem Dubielem? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której znalazły się wszelkie aktualne sposoby na kontakt z Marcinem Dubielem.

Kim jest Marcin Dubiel?

Marcin Dubiel urodził się 24 października 1996 roku w Tychach, ale od dawna mieszka w Warszawie. To w tym mieście ma największe szanse na rozwijanie swojej działalności. Marcin Dubiel zajął 16 miejsce w rankingu polskich influencerów w 2020 roku. Znany jest nie tylko na YouTubie gdzie ma 1,7 miliona obserwujących. Jak każdy szanujący się influencer Dubiel prowadzi też Instagrama, gdzie śledzi go 2,3 mln osób. Dubiel wychowywał się w Jaworznie, tam skończył liceum. Od dziecka lubił być w centrum uwagi. Jako uczeń grał w teatrze działającym w pałacu młodzieży w Katowicach. Po maturze przeprowadził się właśnie do Katowic, gdzie zaczął studia dziennikarskie. Po kilku miesiącach zrezygnował z nauki na uniwersytecie i całą energię postanowił zainwestować w rozwijanie kariery influencera. Nowe media od zawsze go pasjonowały. W liceum prowadził popularne fanpage na Facebooku, był też właścicielem jednego z najpopularniejszych profili na Askfm. Przygodę z YouTubem zaczął w 2014 roku i to właśnie na tej platformie zdobył największą popularność.

Telefon Marcin Dubiel

Niestety, ale w chwili obecnej dla zainteresowanych osób, nie został podany żaden aktualny telefon Marcina Dubiela. Wszyscy fani nie mają więc możliwości na bezpośrednią rozmowę z influencerem. W przypadku udostępnienia telefonu Marcin Dubiel poniższa strona z pewnością zostanie zaktualizowana o dodatkowe dane. Istnieją jednak inne sposoby na kontakt z Marcinem Dubielem.

Marcin Dubiel Kontakt

Klienci chcący skontaktować się z influencerem mogą skorzystać z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Za jej pośrednictwem możliwa jest korespondencja z konsultantami Centrum Obsługi Klienta. W tytule wiadomości ważne jest, aby zawrzeć sprawę, z jaką pisze klient, a w treści wiadomości dokładnie opisać zaistniały problem z jak największą ilością przydatnych szczegółów, które uproszczą i przyśpieszą pracę ekspertów nad znalezieniem odpowiedniego rozwiązania problemu klienta. Konsultanci Biura Obsługi Klienta Marcina Dubiela postarają się odpowiedzieć na wszystkie maile i przesłać odpowiedź zwrotną w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy odpowiedzialni za obsługę poniższej skrzynki poczty elektronicznej dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każdą nadesłaną wiadomość, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Marcin Dubiel: [email protected]
E-mail Marcin Dubiel: [email protected]