0

Ministerstwo Spraw Zagranicznych telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2019-11-10 08:38:06
  • Data modyfikacji: 2022-11-14 09:48:35
Ministerstwo Spraw Zagranicznych telefon

Bezskutecznie poszukujesz aktualnych sposobów na kontakt z Ministerstwem Spraw Zagranicznych? Na poniższej stronie udostępniony został między innymi telefon Ministerstwa Spraw Zagranicznych, który połączy klienta z pracownikami.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych telefon

Zainteresowane kontaktem osoby mogą skorzystać z dostępnego poniżej telefonu Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Dzięki bezpośredniej rozmowie z pracownikami Ministerstwa Spraw Zagranicznych możliwe jest otrzymanie istotnych informacji dotyczących między innymi kompetencji oraz zakresu działania Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Dodatkowo pracownicy instytucji potrafią udzielić także odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości klientów. Warto także wspomnieć, że na poniższej stronie podany został więcej niż jeden aktualny telefon Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Podane numery kontaktowe do Ministerstwa Spraw Zagranicznych dostępne są dla osób zainteresowanych wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:15 do 16:15.

Telefon Ministerstwo Spraw Zagranicznych: +48 22 523 90 00
Telefon Ministerstwo Spraw Zagranicznych: +48 22 250 01 16

Ministerstwo Spraw Zagranicznych kontakt

Osoby preferujące kontakt z Ministerstwem Spraw Zagranicznych za pomocą internetu skorzystać mogą z udostępnionego poniżej adresu poczty elektronicznej. Na podaną skrzynkę mailową możliwe jest wysyłanie wszelkich spraw, z którymi osoby zainteresowane mają problem. Warto w takiej wiadomości umieścić między innymi temat, w którym klient krótko opisze sytuację, z jaką zwraca się o pomoc do konsultantów Ministerstwa Spraw Zagranicznych, a w treści wiadomości dokładnie opisać całą sprawę. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Ministerstwa Spraw Zagranicznych powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Dodatkowo udostępniony został także adres korespondencyjny, na który możliwe jest wysyłanie korespondencji listowej. Należy jednak dodać, że w przypadku tej formy kontaktu wiadomość zwrotna będzie dostarczona po znacznie dłuższym czasie. Dlatego, jeśli sprawa jest nagła, warto skorzystać z dostępnego telefonu Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Adres:
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
al. J. Ch. Szucha 23, 00-580 Warszawa