Telefon Grupa Maspex

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2018-10-15 21:17:05
  • Data modyfikacji: 2022-08-19 14:17:33
Telefon Grupa Maspex

Skontaktuj się z przedsiębiorstwem Maspex. Telefon Maspex udostępniony dla klientów na stronie internetowej. Uzyskaj pomoc od konsultantów Biura Obsługi Klienta Maspex.

Co to jest Maspex?

Maspex jest to wiodąca firma spożywcza w Europie Środkowo-Wschodniej. Zajmuje się ona produkcją napojów i soków oraz takich produktów jak makarony, dżemy i inne. Maspex z siedzibą w Wadowicach zostało założone w 1990 roku. Przedsiębiorstwo posiada mnóstwo linii produkcyjnych produktów takich marek jak Tymbark, Kubuś, Lubella, Tiger, Łowicz i wiele więcej.

Kontakt Maspex

Do Maspex zainteresowani współpracą mają możliwość kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. Znajduje się on na stronie internetowej pod odpowiednią zakładką. Wypełniając formularz, należy podać takie informacje jak:

  • dział wybierany z listy
  • adres poczty elektronicznej
  • temat wiadomości
  • treść wiadomości

Konieczne jest podanie działu, do którego ma trafić pytanie. Dzięki temu pytania są odpowiednio sortowane i trafiają do odpowiednich działów zakładu. Usprawnia to proces odpisywania na wiadomości przez konsultantów Biura Obsługi Klienta. Odpowiedzi wysyłane są na podany w formularzu adres poczty elektronicznej.

Istnieją również dwa inne formularze kontaktowe. Jeden z nich to formularz reklamacyjny natomiast drugi to formularz przeznaczony dla dostawców. W przypadku chęci kontaktu w tych sprawach należy wybrać odpowiedni formularz. Do dyspozycji zainteresowanych udostępniony został również telefon Maspex oraz e-mail Maspex.

Telefon Maspex

Do firmy Maspex klienci mają możliwość kontaktu za pomocą numeru telefonu. Telefon Maspex do kontaktu dla zainteresowanych to: +48 33 870 84 96. Telefon Maspex odbierany jest przez konsultantów Biura Obsługi Klienta. Firma niestety nie podała dni oraz godzin odbierania połączeń na telefon do sekretariatu firmy. Może się tak zdarzyć, że połączenie nie będzie odbierane. Warto wtedy skorzystać z innej formy kontaktu. W momencie udostępnienia godzin działania infolinii telefonicznej zostanie ona zaktualizowana tak szybko jak to możliwe.

E-mail Maspex

W przypadku, w którym telefon Maspex nie odpowiada, można skorzystać z innej formy kontaktu, jaką jest formularz kontaktowy lub adres poczty elektronicznej. Adres e-mail Maspex do kontaktu elektronicznego do Biura Obsługi Klienta to: [email protected].