0

Urząd Celny telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-07-03 01:20:09
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 15:59:53
Urząd Celny telefon

Aktualne dane telefoniczne do Urzędu Celnego. Aktualne informacje o służbie celnej i cła na stronie internetowej telefonów. Uzyskaj pomoc telefoniczną, dzwoniąc na numer Urzędu Celnego.

Kontakt Urząd Celny

Dzięki udostępnionym numerom telefonów do Urzędu Celnego zainteresowane osoby mają możliwość uzyskania aktualnych informacji dotyczących przepisów celnych. Konsultanci infolinii udzielają wszelakich informacji w przypadku zmian w prawie celnym. Dzwoniąc na jeden z podanych numerów telefonów, można uzyskać informacje o podatku akcyzowym oraz poznać szczegóły prawa związanego z importem towarów zza polskiej granicy. Warto skorzystać z podanych numerów telefonów w razie pytań i problemów.

Istnieje również możliwość zadawania pytań poprzez formularz kontatkowy na stronie rządowej. Dzięki formularzowi możliwe jest uzyskanie informacji w sprawach podatkowych oraz celnych.

Telefon Urząd Celny

Istnieje możliwość kontaktu z pracownikiem Urzędu Celnego. Telefoniczna rozmowa możliwa jest dzięki udostępnionemu numerowi telefonu do Urzędu Celnego. Warto skorzystać z numeru telefonu w przypadku pytań. Dostępne są dwa numery telefonów. W zależności od tego, z jakiego telefonu wykonywane jest połączenie, należy wybrać odpowiedni numer. Telefon Urząd Celny posiada dla dzwoniących z telefonów stacjonarnych oraz z telefonów komórkowych. W przypadku kontaktu z telefonów stacjonarnych należy dzwonić na numer: 801 055 055. W przypadku kontaktu z telefonów komórkowych i zza granicy należy wybrać numer: +48 22 330 03 30.

Telefon do Urzędu Celnego działa w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Oba telefony mają te same godziny działania. Realizowana jest również całodobowa infolinia telefoniczna Urzędu Celnego InfoSC.

E-mail Urząd Celny

W celu skontaktowania się z Urzędem Celnym oprócz numerów telefonów można skorzystać z udostępnionego adresu poczty elektronicznej e-mail. Wszelkie pytania można kierować na adres: [email protected].

Adres Urząd Celny

Istnieje możliwość wysyłania korespondencji za pomocą poczty tradycyjnej. W przypadku chęci kontaktu z Urzędem Celnym za pomocą listu należy wysłać go na adres korespondencyjny Urzędu Celnego:

Izba Celna w Katowicach, Wydział Centrum Informacji Służby Celnej
Adres: 43-400 Cieszyn, ul. Bielska 47a