Swiss telefon

 • Kategoria: producenci

 • Data publikacji: 2018-12-31 02:40:48
 • Data modyfikacji: 2023-01-10 13:30:49
Swiss telefon

Telefon Swiss pod odpowiednim numerem telefonu. Uzyskaj kontakt telefoniczny do Biura Obsługi Klienta Swiss. Swiss telefon udostępniony na stronie internetowej.

Swiss kontakt

Swiss jest sklepem zajmującym się sprzedażą zegarków. Firma Swiss zegarki sprzedaje od wielu lat, a w swoim asortymencie posiadają wiele markowych produktów. Istnieje możliwość zamówienia zegarków online przez sklep internetowy Swiss. W przypadku chęci kontaktu z firmą daje ona możliwość wypełnienia formularza kontaktowego, w którym trzeba podać dane takie jak imię, nazwisko oraz adres e-mail. Do wiadomości można załączyć plik o wielkość max. 2MB. Odpowiedzi można się spodziewać na elektronicznej skrzynce pocztowej. Drugą ciekawą opcją do kontaktu jest zamówienie kontaktu telefonicznego. Telefon Swiss udostępniony jest na ich stronie internetowej, ale jeśli klient chce, aby to sklep do niego zadzwonił, istnieje taka możliwość. Trzeba jedynie wpisać numer telefonu i to wszystko. Odpowiedni pracownik ze sklepu skontaktuje się wtedy z taką osobą. Oprócz formularza i zamówienia kontaktu od Swiss telefon, firma daje do dyspozycji jeszcze inne możliwości kontaktu takie jak wiadomość e-mail oraz numery telefonu do działów Swiss.

Telefon Swiss

W przypadku kontaktu z Działem Obsługi Klienta Swiss możliwy jest kontakt telefoniczny lub mailowy. Telefon Swiss podany został na ich stronie internetowej. W informacjach znajdują się dwa numery telefonu Swiss Działu Obsługi Klienta. Telefon Swiss, na który można kierować zapytania to: 22 46 27 950. Infolinia telefoniczna Swiss dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 19:00, a w weekendy od godziny 8:00 do 16:00.

Pozostałe kontakty Swiss

Firma Swiss posiada wiele działów, na które kontakt jest odrębny. W przypadku chęci skontaktowania się z odpowiednim działem należy wybrać dane kontaktowe do interesującego klienta działu.

Telefony działów Swiss

 • Recepcja Swiss
  Telefon Swiss recepcja: 22 46 27 950
  Telefon Swiss recepcja: 22 46 27 943
 • B2B - Klient biznesowy Swiss
  Telefon Swiss B2B: 882 156 081
  E-mail Swiss B2B: [email protected]
 • Reklamacje Swiss
  Telefon Swiss reklamacje: 22 46 27 955
  E-mail Swiss reklamacje: [email protected]
 • Części zamienne Swiss
  Telefon Swiss części zamienne: 22 46 27 956
  E-mail Swiss części zamienne: [email protected]
 • Opinie i skargi Swiss
  E-mail Swiss opinie i skargi: [email protected]
 • Marketing Swiss
  E-mail Swiss marketing: [email protected]