0

Bereal aplikacja kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2022-10-28 14:35:14
  • Data modyfikacji:
Bereal aplikacja kontakt

Kontakt z aplikacją Bereal. Jak skontaktować się z aplikacją Bereal. Numer telefonu do Bereal. Jak skontaktować się za pomocą numeru tel. z aplikacją Bereal.

Kontakt aplikacja Bereal

Bereal to francuska aplikacja społecznościowa która została wydana w 2020 roku. Twórcami aplikacji są Alexis Barreyata i Kevin Perreau. Po kilku latach w których aplikacja nie była względnie używana, szybko odzyskała popularność na początku oraz w połowie roku 2022. Aplikacja Bereal różni się trochę od podobnych aplikacji takich jak Instagram, jej główną zaletą jest spontaniczność. Użytkownik posiadający aplikację może wstawić tylko 1 zdjęcie na dobę, dzięki czemu aplikacja Bereal nie jest typowym ‘zjadaczem czasu’ ponieważ ilość treści wyświetlających się codziennie jest mała. Spontaniczność tej aplikacji jest odpowiednim słowem, ponieważ w losowym czasie dnia użytkownik aplikacji dostaje powiadomienie o zrobieniu zdjęcia ukazującego jego obecne zajęcie. Celem tej aplikacji jest ukazanie autentyczności na zdjęciu oraz obecne zajęcie użytkownika. Skontaktować się z aplikacją Bereal można za pomocą poczty pod wskazanym adresem biura obsługi oraz drogą mailową. Niestety numer telefonu do Bereal nie został podany więc kontakt telefoniczny z aplikacją Bereal jest niemożliwy. Informacje na temat biura obsługi Bereal można znaleźć na stronie internetowej aplikacji oraz poniżej:

Pocztą na adres: BeReal, 30/32 Boulevard de Sébastopol 75004

Kontaktować się z aplikacją można również za pomocą adresu e-mail który można znaleźć na stronie internetowej Bereal oraz poniżej:

E-mail: [email protected]

Aplikacja Bereal telefon

Numer telefonu do aplikacji Bereal nie został nigdzie podany, więc kontaktować się z Bereal zaleca się drogą mailową oraz pocztową. Bereal to aplikacja na telefon która pozwala nam na przechwycenie danej czynności wykonywanej w danym dniu, aplikacja Bereal jest dostępna na urządzenia Android i IOS.