Europejskie Centrum Konsumenckie ECK telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2020-04-27 23:49:11
  • Data modyfikacji: 2022-07-08 12:03:17
Europejskie Centrum Konsumenckie ECK telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Europejskim Centrum Konsumenckim. Aktualny telefon do Europejskiego Centrum Konsumenckiego. Numer telefonu do ECK.

Europejskie Centrum Konsumenckie kontakt

Kontakt stacjonarny z obsługą klienta Europejskiego Centrum Konsumenckiego jest możliwy w placówce ECK, która znajduje się w Warszawie na Placu Powstańców Warszawy. Urząd stacjonarny Europejskiego Centrum Konsumenckiego działa od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 do 16:30.

Kontakt z Europejskim Centrum Konsumenckim w sprawie skarg i zgłoszeń konsumenckich należy przesyłać na adres poczty elektronicznej. Adres poczty elektronicznej Europejskiego Centrum Konsumenckiego to [email protected]. Trzeba jednak pamiętać o odpowiednim złożeniu apelacji, ponieważ wszystkie skargi wysyłane do Europejskiego Centrum Konsumenckiego są rozpatrywane przez system IT-TOOL. Poprawnie wysłany dokument musi zawierać odpowiednie dane kontaktowe osoby zgłaszającej, opis wystąpionego zdarzenia, roszczenia oraz potwierdzające zdarzenie dokumenty.

Adres: Plac Powstańców Warszawy 1, 00-950 Warszawa (Centrum Konferencyjne UOKiK, p.1.5.)
E-mail: [email protected] 

Europejskie Centrum Konsumenckie telefon

Telefon do Europejskiego Centrum Konsumenckiego dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcą uzyskać pomoc w przypadku, gdy wystąpi jakiś problem z przedsiębiorcami. Telefon Europejskiego Centrum Konsumenckiego jest sposobem na szybkie uzyskanie bezpłatnej porady telefonicznej. Telefon Europejskiego Centrum Konsumenckiego jest dostępny pod numerem kontaktowym 22 55 60 600. Telefon Europejskiego Centrum Konsumenckiego działa od poniedziałku do piątku od godziny 10:00 do 14:00.

Telefon: 22 55 60 600