0

Andrzej Duda kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-12-05 22:15:09
  • Data modyfikacji: 2022-12-31 13:09:42
Andrzej Duda kontakt

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny sposób na kontakt z Andrzejem Dudą? Skorzystaj z poniższej strony internetowej i wypróbuj wszelkie możliwe sposoby na skontaktowanie się z prezydentem. Telefon Andrzej Duda pozwoli wszystkim zainteresowanym osobom na uzyskanie potrzebnych informacji.

Telefon Andrzej Duda

Pierwszą z możliwości na skontaktowanie się z biurem prezydenckim jest dostępny poniżej na stronie internetowej telefon Andrzej Duda. Za jego pomocą istnieje możliwość na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z pracownikami Biura Obsługi Klienta prezydenta oraz uzyskanie wszelkich niezbędnych danych i potrzebnych informacji. Dodatkowo pracownicy kancelarii, którzy dostępni są pod telefonem Andrzej Duda, udzielą także odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy także dodać, że na poniższej stronie internetowej udostępniony został więcej niż jeden aktualny telefon Andrzej Duda. Z tego też powodu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego rozwiązania. Telefon Andrzej Duda dostępny jest dla zainteresowanych wyłącznie w określonych godzinach pracy. Wszystkie godziny funkcjonowania poszczególnych numerów kontaktowych zostały podane poniżej.

Telefon Andrzej Duda do biura: (22) 695 12 04
*Telefon Andrzej Duda dostępny jest dla zainteresowanych wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:15 do 16:15.

Telefon Andrzej Duda do kancelarii: (48 22) 695 29 00

Telefon Andrzej Duda do komitetu wyborczego: 601 999 149

Kontakt Andrzej Duda

Inną z możliwości dla osób, preferujących kontakt z prezydentem za pośrednictwem internetu jest skorzystanie z dostępnego poniżej adresu poczty elektronicznej. Za pomocą podanego maila możliwa jest bezpośrednia rozmowa z pracownikami biura prezydenckiego. Przed wysłaniem wiadomości na podaną skrzynkę mailową warto w tytule zawrzeć powód napisania maila, a w treści wiadomości należy dokładnie opisać daną sytuację. Poprzez podanie dużej ilości przydatnych informacji klient znacznie ułatwi konsultantom znalezienie odpowiedniego rozwiązania danego problemu. W przeciągu kilku najbliższych dni roboczych powinna zostać wysłana wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią. Z pewnością pracownicy, którzy odpowiedzialni są za obsługę poszczególnych adresów mailowych, odpowiedzą na każdą nadesłaną wiadomość, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Andrzej Duda: [email protected]
E-mail Andrzej Duda do komitetu wyborczego: [email protected]

Dodatkowo dla klientów preferujących bardziej tradycyjne formy kontaktu, istnieje także możliwość korespondencji listownej z biurem prezydenckim. W listach wystarczy jedynie opisać sytuację, z jaką problem ma klient wraz z jak największą ilością przydatnych szczegółów. Ułatwi to znalezienie dobrego rozwiązania dla danego problemu klienta. Należy jednak dodać, że w przypadku tej opcji kontaktu z Andrzejem Dudą na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanego powyżej telefonu Andrzej Duda. Daje on bowiem klientom możliwość na bezpośrednią rozmowę i otrzymanie wszelkich niezbędnych odpowiedzi w kilka minut rozmowy.

Adres korespondencyjny Andrzej Duda: ul. Wiejska 10, Warszawa
Adres korespondencyjny Andrzej Duda do komitetu wyborczego: ul. Senatorska 27, Warszawa