0

Telefon Viber

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-06-28 13:06:45
  • Data modyfikacji: 2022-09-20 16:21:36
Telefon Viber

Sprawdź dostępny telefon Viber. Zgłoś wszelkie problemy techniczne dzięki możliwym opcjom kontaktu z Viber. Już dziś wypróbuj dostępny kontakt Viber i dowiedz się, w jaki sposób rozwiązać problemy techniczne. Telefon Viber dostępny jest na poniższej stronie internetowej.

Krótko o aplikacji Viber

Viber jest aplikacją służącą do komunikacji i prowadzenia rozmów telefonicznych między użytkownikami. Jest ona dedykowana zarówno na smartfony jak i również na komputery. Dużym jej atutem jest możliwość przesyłania zarówno wiadomości jak i też zdjęć, filmów oraz plików audio. Do skorzystania z aplikacji Viber potrzebny jest jedynie internet zarówno z sieci operatora jak i również domowy. Z Viber korzysta miesięcznie stale ponad 100 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie, a szacuje się, że wszystkich zarejestrowanych w aplikacji jest ponad 280 milionów użytkowników globalnie. Sama aplikacja Viber powstała pod koniec roku 2010. Dzięki prawie 12 latom działania non stop dostaje niezbędne poprawki oraz rozwija się, by być jak najlepszą aplikacją umożliwiającą komunikację pomiędzy użytkownikami.

Aplikacja Viber Kontakt

Aplikacja Viber daje swoim użytkownikom możliwość skontaktowania się wyłącznie poprzez dostępny na oficjalnej stronie internetowej aplikacji formularz kontaktowy. Klienci, którzy chcą skorzystać z dostępnej opcji kontaktu muszą wypełnić odpowiednie rubryki wymaganymi przez formularz danymi. W treści wiadomości użytkownik opisać powinien trapiący go problem czy też błąd, który uniemożliwia bądź utrudnia mu korzystanie z komunikatora. Dodatkowo warto także podać adres poczty elektronicznej, na który konsultanci prześlą wiadomość zwrotną wraz z najlepszym rozwiązaniem problemu użytkownika. Warto jest także zaznaczyć, że poprzez dostępny formularz skontaktować się można z konsultantami Biura Obsługi Użytkownika wyłącznie w języku angielskim. Nie ma możliwości użycia żadnego innego języka, gdyż na wysłany tak formularz nie zostanie zwrócona żadna odpowiedź zwrotna, która zawiera rozwiązanie problemu.

Aplikacja Viber telefon kontaktowy

Niestety w przypadku chęci skontaktowania się z Biurem Obsługi Użytkownika aplikacji poprzez telefon Viber klienci nie mają takiej możliwości. W chwili obecnej nie został nigdzie podany żaden numer kontaktowy, pod który użytkownicy mogliby dzwonić w przypadku wystąpienia problemów technicznych. Jedyną opcją na uzyskanie pomocy jest więc skontaktowanie się z Viber poprzez wyżej opisany formularz kontaktowy znajdujący się na oficjalnej stronie internetowej Viber.