0

KuCoin telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-12-06 16:09:52
  • Data modyfikacji: 2022-09-02 16:02:11
KuCoin telefon

Uzyskaj kontakt do internetowej giełdy kryptowalut KuCoin. Kontakt możliwy na kilka sposobów z giełdą kryptowalut KuCoin. Sprawdź aktualne dane kontaktowe do KuCoin.

Co to jest KuCoin?

KuCoin jest jedną z większych giełd kryptowalut, która rozpoczęła swoją historię w 2013 roku. Dzięki KuCoin zainteresowani kryptowalutami mogą je zakupić oraz sprzedawać na ich stronie internetowej. Na rynku istnieje mnóstwo różnych kryptowalut, a najpopularniejszymi i najdroższymi są Bitcoin oraz Ethereum. KuCoin posiada również swój własny KuCoin token. Aby rozpocząć handlowanie kryptowalutami, należy założyć konto, które następnie trzeba zweryfikować, jednak należy pamiętać o wiążącym się z tym ryzykiem straty pieniędzy. Na stronie klienci mają możliwość korzystania z różnych ułatwień jak wykresy, zlecenia kupna lub sprzedaży i wiele więcej.

Kontakt KuCoin

Do giełdy kryptowalut KuCoin klienci mogą się skontaktować na kilka sposobów. Zaleca się sprawdzenie listy najczęściej zadawanych pytań, na które KuCoin przygotowało odpowiedzi. Możliwe, że zainteresowany znajdzie tam interesujące zagadnienie, a kontakt nie będzie już konieczny.

Jeśli jednak kontakt będzie niezbędny można skorzystać z dostępnej formy elektronicznej. Niestety KuCoin nie posiada formularza kontaktowego, ale za to na stronie można znaleźć specjalny czat online oraz specjalnie przygotowany do tego adres e-mail. W prawym dolnym rogu na stronie internetowej znajduje się specjalna ikonka, która po naciśnięciu uruchamia czat online KuCoin.

Telefon KuCoin

W sytuacji chęci skontaktowania się telefonicznego niestety nie ma takiej możliwości. Telefon KuCoin nie został udostępniony dla klientów na stronie internetowej. Jeśli giełda poda na swojej stronie telefon KuCoin to zostanie to zaktualizowane tak szybko jak to możliwe. Na obecną chwilę można skorzystać wyłącznie z tych form kontaktu, które zostały podane przez KuCoin.

E-mail KuCoin

Osoby preferujące kontakt elektroniczny mają taką możliwość wysyłając wiadomość na jeden z adresów e-mail KuCoin. W zależności od zagadnienia należy wybrać odpowiedni adres. Pierwszym z nich jest e-mail KuCoin do supportu giełdy i jest to adres: [email protected]. Pytania można zadawać w sprawie giełdy, kryptowalut oraz w przypadku posiadania problemów. Drugi e-mail KuCoin przeznaczony jest dla klientów API i jest to adres: [email protected].