PZSS telefon

  • Kategoria: sport

  • Data publikacji: 2018-12-31 00:46:48
  • Data modyfikacji: 2022-12-14 22:33:56
PZSS telefon

Kontakt z PZSS dla wszystkich klientów dostępny jest na poniższej stronie internetowej. Dzięki telefonowi PZSS klienci mają możliwość na szybki kontakt z pracownikami firmy. Skorzystaj z telefonu PZSS już dziś i otrzymaj potrzebne informacje!

PZSS telefon

Najszybszym, najlepszym i najczęściej wybieranym przez klientów sposobem na skontaktowanie się z pracownikami Biura Obsługi Klienta jest telefon PZSS. Za jego pośrednictwem wszystkie zainteresowane kontaktem osoby mogą bez problemu porozmawiać z konsultantami PZSS oraz otrzymać wszelkie potrzebne dane i informacje dotyczące między innymi aktualnej oferty firmy. Dodatkowo pracownicy Biura Obsługi Klienta, dostępni pod telefonem PZSS odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości dzwoniących klientów. Niestety, ale godziny funkcjonowania telefonu PZSS nie zostały udostępnione na poniższej stronie internetowej. W związku z tym zainteresowani kontaktem klienci powinni poszukać, w jakich godzinach podany telefon PZSS jest aktywny.

Telefon PZSS do biura: +48 22 849 84 67 

Kontakt PZSS

Osoby preferujące metody kontaktu, które odbywają się za pośrednictwem internetu, mają do wyboru dwie opcje. Pierwszą z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Należy pamiętać, żeby w wiadomości umieścić powód, z jakim klient pisze do firmy PZSS, a w treści wiadomości dokładnie opisać dany powód. Dzięki podaniu najważniejszych informacji klient w znaczącym stopniu może uprościć pracę ekspertów PZSS nad znalezieniem odpowiedniego rozwiązania. Wiadomość zwrotna ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta PZSS powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail PZSS do biura: [email protected]
E-mail PZSS: [email protected]

Drugą opcją kontaktu przez internet jest możliwość skorzystania z formularza kontaktowego umieszczonego na oficjalnej stronie internetowej PZSS. Klient przed wysłaniem zgłoszenia poproszony zostanie między innymi o podanie swoich danych osobowych, wybór tematu zgłoszenia, a także opisanie problemu, z jakim potrzebuje pomocy. Tak jak w przypadku pierwszej opcji, tak i tu na wiadomość zwrotną należy poczekać kilka dni roboczych.

Dane kontaktowe PZSS

Dla osób preferujących bardziej tradycyjne formy kontaktu istnieje możliwość korespondencji listowej. Poniżej udostępniony został bowiem adres korespondencyjny. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku wybrania tej opcji na kontakt z firmą, odpowiedź zwrotna zostanie dostarczona znacznie później niż przy innych metodach kontaktu.

Adres korespondencyjny PZSS

Polski Związek Strzelectwa Sportowego
ul. Kopernika 30
00-336 Warszawa