Telefon Hotel Palazzo Rosso w Poznaniu

Telefon Hotel Palazzo Rosso

Telefon Hotel Palazzo Rosso jest dostępny na tej stronie. Hotel Palazzo Rosso telefon nie jest jedynym sposobem na kontakt.

Hotel Palazzo Rosso telefon

Aby skontaktować się z recepcją Hotel Palazzo Rosso warto skorzystać z zamieszczonych na stronie poniżej Hotel Palazzo Rosso telefon. Zapewni to możliwość zarezerwowania odpowiedniego pokoju, zapytania o możliwość wynajęcia pokoju do spotkań biznesowych lub zadania pytań dotyczących oferty Hotel Palazzo Rosso. Aktualny telefon Hotel Palazzo Rosso jest dostępny za pośrednictwem wyszukiwarki numerów telefonu online. 

Hotel Palazzo Rosso kontakt

Hotel Palazzo Rosso zapewnia klientom kontaktowy numer telefonu. Oprócz telefonicznego kanału informacjynego, Hotel Palazzo Rosso udostępnia też kontakt za pośrednictwem adresu e-mail. Wiadomości elektroniczne mogą być wysyłane o każdej porze dnia co czyni ten sposób komunikacji bardzo elastycznym. Połączenia telefoniczne są obsługiwane przez pracowników recepcji w godzinach ich pracy. Poniżej znajdują się dane kontaktowe do obsługi hotelu.

Telefon: 61 227 54 47
E-mail: [email protected]

Skorzystanie z powyższych informacji pozwoli bez problemów skorzystać z oferty hotelu. Zainteresowani mogą liczyć na kontakt za pośrednictwem telefonów komórkowych jak i stacjonarnych,

Hotel Palazzo Rosso usługi

Oferta Hotel Palazzo Rosso zawiera pokoje jednoosobowe i wieloosobowe w wysokim standardzie. Możliwym jest wynajęcie przestrzeni w celu organizacji przyjęć lub spotkań biznesowych. Klienci Hotel Palazzo Rosso mogą liczyć na udogodnienia obejmujące między innymi siłownię, spa czy restaurację. Dogodna lokalizacja obiektu i konkurencyjne ceny sprawiają, że jest to chętnie wybierany przez klientów hotel.