0

TP-Link telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-12-19 04:21:41
  • Data modyfikacji: 2022-08-02 10:27:41
TP-Link telefon

Skontaktuj się z konsultantami TP-Link za pomocą telefonu. Pomoc techniczna dostępna na infolinii telefonicznej TP-Link. Aktualne dane kontaktowe do TP-Link.

TP-Link to firma zajmująca się produkcją sprzętu elektronicznego głównie sieciowego. Można do tego zaliczyć systemy Wi-Fi, router TP-Link, modem TP-Link, karty sieciowe. W asortymencie TP-Link można znaleźć również sprzęt do smart home jak na przykład kamery monitoringu lub oświetlenie smart. Sprzedażą zajmują się resellerzy, sieci handlowe i sklepy online. Na stronie internetowej znajduje się lista sklepów wraz z ich danymi adresowymi i kontaktowymi, w których nabyć można produkty TP-Link. Telefon TP-Link do sprzedawców znajduje się na stronie.

Kontakt TP-Link

Podstawową formą kontaktu z supportem firmy TP-Link jest formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. Konieczne jest wypełnienie kilku potrzebnych informacji. Początkowym etapem jest wybranie tematu z listy. Do wyboru jest pomoc w wyborze produktu, pomoc w sprawie działania programu, opinia w sprawie produktów. W zależności od wybranego tematu formularz kontaktowy wygląda nieco inaczej i inne dane są potrzebne do podania. W każdym formularzu konieczne jest podanie imienia, adresu e-mail, tematu oraz treści wiadomości.

Telefon TP-Link

Do TP-Link możliwy jest kontakt za pomocą numeru telefonu. W przypadku chęci kontaktu z firmą należy skorzystać z telefonu TP-Link, udostępnionego na stronie internetowej. Istnieją dwa numery telefonów podanych dla klientów. Pierwszy telefon TP-Link to: +48 (0) 801 080 618, natomiast drugi telefon TP-Link: +48 22 360 63 63 przeznaczony jest dla osób dzwoniących z telefonów komórkowych. Opłata za połączenie jest zgodna z taryfą operatora dla obu numerów. Należy pamiętać o godzinach pracy. Połączenie można wykonywać od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. Warto skorzystać z numerów telefonów TP-Link w podanych godzinach, aby skontaktować się z konsultantem Biura Obsługi Klienta.

E-mail TP-Link

Oprócz numeru telefonu oraz formularza kontaktowego istnieje możliwość skorzystania z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Wybierając tę formę kontaktu można spodziewać się odpowiedzi tak szybko jak to tylko możliwe. Do skontaktowania się z konsultantami TP-Link za pomocą e-mail należy kierować pytania na adres: [email protected].