0

SFD Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-03-12 22:00:00
  • Data modyfikacji: 2022-08-23 10:13:42
SFD Telefon

Skontaktuj się ze sklepem z suplementami diety SFD. Telefon SFD dostępny na stronie internetowej dla zainteresowanych. Uzyskaj informacje na infolinii telefonicznej SFD.

Co to jest SFD?

SFD jest to firma, która posiada swój portal internetowy o tematyce sportowej i kulturystycznej. Głównie skupia swoje działania na tworzeniu diet na zamówienie, sprzedaży hurtowej i detalicznej suplementów diety. SFD prowadzi również własny sklep internetowy oraz sklepy stacjonarne, w których można znaleźć suplementy takie jak odżywki białkowe SFD, kreatyna, minerały, napoje dietetyczne i wiele innych.

Kontakt SFD

Dla klientów SFD udostępniony został formularz kontaktowy. Do kontaktu z firmą należy wypełnić informacje takie jak imię, adres e-mail, temat oraz treść wiadomości. Trafiają one bezpośrednio do konsultantów SFD, którzy są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania zainteresowanych. Istnieje również drugi formularz kontaktowy na stronie sklepu SFD. Pierwszy formularz przeznaczony był do kontaktu z firmą SFD, natomiast drugi formularz służy do kontaktu ze sklepem internetowym SFD.

Telefon SFD

Do SFD istnieje wiele możliwości kontaktu. Jedną z nich jest telefon SFD, który został udostępniony na stronie internetowej dla klientów. Telefon SFD do sklepu online to: 77 544 60 96. Połączenia na telefon SFD odbierane są przez pracowników firmy w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. W tych godzinach klienci mogą kierować zapytania w sprawach sklepu, produktów i zamówień. W innych godzinach, w których telefon SFD nie odpowiada, można skorzystać z innych form kontaktu takich jak formularze kontaktowe oraz adres e-mail.

E-mail SFD

W sprawach dotyczących sklepu online można skorzystać z adresu poczty elektronicznej. Telefon SFD odbierany jest w konkretnych godzinach pracy, zatem w godzinach nieobsługujących klientów można skorzystać z e-mail SFD. Wiadomości należy wysyłać na adres: [email protected].

Sklepy stacjonarne SFD

Na stronie internetowej sklepu SFD znajduje się pełna lista sklepów stacjonarnych wraz z ich danymi adresowymi. Znajduje się tam również mapa Polski z zaznaczonymi wszystkimi sklepami, do których można sprawdzić godziny otwarcia oraz telefon SFD i e-mail SFD. W sklepach SFD można znaleźć różnego rodzaju suplementy diety, witaminy oraz żywności dietetycznej.