GTV BUS telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-02-13 04:37:51
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 15:03:55
GTV BUS telefon

Szybki kontakt z GTV BUS. Numer telefonu do GTV BUS. Skontaktuj się z GTV BUS. Infolinia telefoniczna GTV BUS dla zainteresowanych. Kontakt GTV BUS dla klientów.

GTV BUS kontakt

GTV BUS jest to firma transportowa, która realizuje swoje usługi na terenie całej Europy. Specjalizuje się ona w transporcie międzynarodowym i świadczy ona swoje usługi na światowym poziomie. Dodatkowo firma GTV BUS od 2020 roku oferuje także możliwość transportu w wybranego adresu na drugi wybrany adres na terenie całej Polski. Firma znajduje się w mieście Ozimek. 

Kontakt GTV BUS umożliwia dostępny dla klientów formularz kontaktowy. Należy go odpowiednio uzupełnić danymi kontaktowymi (między innymi należy do niego dodać imię, nazwisko oraz adres e-mail), oraz dodać do niego wiadomość lub zapytanie kierowane do Biura Obsługi Klienta. 

GTV BUS nie realizują kontaktu z klientem, korzystając jedynie z formularza kontaktowego. Innym sposobem na kontakt GTV BUS jest napisanie wiadomości e-mail na dany adres z wiadomością lub zapytaniem. Można je wysyłać na adres mailowy firmy GTV BUS [email protected]

Adres: ul. Hutnicza 5 (Galeria Venus), 46-040 Ozimek, Polska
E-mail: [email protected]

Telefon GTV BUS

Inną możliwością na skontaktowanie się z GTV BUS jest zadzwonienie na telefon GTV BUS. Telefon GTV BUS jest dostępny dla klientów i działa on pod numerem kontaktowym +48 606 200 002

Telefon: +48 606 200 002

Kontakt GTV BUS można uzyskać także poprzez użycie czatu online z konsultantem Biura Obsługi Klienta. Taka możliwość jest dostępna korzystając z aplikacji Messanger lub na stronie internetowej GTV BUS w prawym dolnym rogu.