0

Team X Sklep telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-04-26 15:34:32
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 11:20:52
Team X Sklep telefon

Telefon Team X sklep. Kontakt do sklepu Team X. Uzyskaj pomoc konsultantów infolinii sklepu team X. Team X telefon do kontaktu.

O Team X

Team X to projekt realizowany przez agencję Spotlight Agency. Zbiera ona influencerów, którzy następnie zamieszkują razem w wynajętej willi pod Warszawą, aby nagrywać wspólnie filmy i wrzucać na kanał YouTube. Team X dzięki swojej popularności stworzył sklep internetowy, który cieszy się sporą popularnością. Obecnie trwa edycja Team X 3.

Team X kontakt

Sklep Team X znajduje się pod odpowiednim adresem internetowym. Posiadają tam akcesoria Team X takie jak kubki i opaski, ubrania sygnowane logiem Team X. Dużym zainteresowaniem cieszą się kosmetyki Team X oraz perfumy Team X, które również znajdują się w sklepie. Team X perfumy i kosmetyki sygnowane są twarzami popularnych influencerek należących głównie do edycji Teamu X 2. Na sklepie znaleźć można między innymi perfumy Julii Żugaj, perfumy Moniki Kociołek, paletki Natsu i paletki Patrycji Mołczanow. Na stronie internetowej sklepu możliwy jest kontakt za pomocą formularza kontaktowego, w którym wystarczy wpisać treść wiadomości oraz pozostawić swój adres e-mail. Na pytania odpowiadają osoby ze Spotlight Agency odpowiedzialne za projekt. Drugą opcją jest skierowanie zapytania bezpośrednio na adres mailowy. E-mail do kontaktu z Team X to: [email protected]. Pytania, jakie można kierować na podany adres, to głównie zapytania odnośnie sklepu, produktów oraz zamówień w Team X sklep internetowy. Drugi adres e-mail udostępniony przez Team X sklep jest adres do składania reklamacji. W przypadku reklamacji należy wysłać wiadomość na: [email protected].

Telefon Team X

Jaki jest telefon Team X? Sklep internetowy nie zamieścił dla klientów numer telefonu do kontaktu z infolinią Biura Obsługi Klienta. Team X sklep telefon nie jest udostępniony na ich stronie internetowej. Uzyskanie informacji o sklepie, produktach oraz zamówieniu zrealizowanym na internetowym sklepie od konsultantów nie jest możliwe przez telefon Team X sklep. W przypadku chęci kontaktu w sprawach sklepu najlepiej skorzystać z podanego przez firmę adresu e-mail.