0

Signal kontakt

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2022-10-27 10:00:47
  • Data modyfikacji:
Signal kontakt

Kontakt z Signal. Jak skontaktować się z supportem Signal. Informacje na temat numeru telefonu do Signal. Jak skontaktować się z Signal przez telefon.

Kontakt Signal

Signal to szyfrowana aplikacja służąca do komunikowania się z systemami Android i IOS. Wersja desktopowa tego oprogramowania jest również dostępna dla Linuxa, maxOSa i Windowsa. Dzięki Signal możliwy jest kontakt z bliskimi i nie tylko poprzez połączenie audio, konwersacje video lub czat. Skontaktować się z Signal możemy za pomocą adresu e-mail i wysyłając zgłoszenie na stronie internetowej supportu Signal. Niestety numer telefonu do Signal nie jest podany co oznacza, że nie możliwy jest kontakt telefoniczny z supportem Signal. Warto pamiętać, że istnieje strona internetowa Signal gdzie można skorzystać z pomocy technicznej supportu. Na stronie można odnaleźć wiele informacji na różne problemy oraz napisać zgłoszenie na które odpowie support Signal. Warto także wspomnieć o istniejącym nieoficjalnym forum supportu na którym można poprosić o pomoc lub dowiedzieć się o czymś przydatnym. Dostępny jest również kontakt mailowy który można odczytać na stronie internetowej oraz poniżej:

E-mail: [email protected].

Signal telefon

Numer telefonu do Signal nie został podany, lecz jest opcja kontaktu z supportem poprzez stronę internetową lub e-mailem. Dzięki Signal możliwe jest dodawanie kontaktów do listy na swoim telefonie i edytowanie profilu użytkownika. Signal oferuje także możliwość rozmów zaszyfrowanych w których nasz numer nie jest wyświetlany naszemu odbiorcy, dzięki tej funkcji można bezpiecznie dokonywać połączenia głosowe lub tekstowe. Aby skorzystać z Signal, należy posiadać istniejący numer telefonu oraz możliwość odbierania niezabezpieczonych wiadomości SMS lub połączeń telefonicznych.