0

Sava telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-06-09 23:16:23
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 14:00:58
Sava telefon

Numer telefonu Sava podany na stronie infolinii. Skontaktuj się z konsultantem w celu otrzymania pomocy na temat produktów Sava.

Sava kontakt

Sava – jedna z największych i najlepiej prosperujących producentów w Europie Środkowej oferująca szeroki asortyment opon do samochodów osobowych, SUV-ów, aut dostawczych oraz ciężarówek. Mająca swoje korzenie w małej Słowenii Sava rozrosła się na całą Europę, a nawet poza nią. Sava posiada zakłady produkcyjne w całej Europie. Wiele opon jednak nadal produkowanych jest w fabryce w Słowenii, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, specjalizującym się w wytwarzaniu wysokowydajnych zimowych i letnich opon klasy do samochodów osobowych. 

Ze względu na bycie marką Goodyear dostępna jest opcja zadzwonienia na telefon kontaktowy Goodyear w celu złożenia zapytania dotyczącego marki Sava, natomiast bezpośredni kontakt z Sava jest możliwy nie tylko przez telefon i online, ale także poprzez wypełnienie przygotowanego przez konsultantów formularza kontaktowego. Wystarczy odpowiednio wypełnić pola danych w arkuszu:

  • Nazwa
  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Temat
  • Wiadomość

Dobrze wypełniony formularz zostanie wysłany do działu obsługi klienta Sava. Dostępny jest również kontakt poprzez adres e-mail do działu obsługi gwarancji klienta [email protected]. Siedziba spółki Goodyear Polska Sp. z o.o. zlokalizowany jest pod adresem – ul. Krakowiaków 46, 02-255   Warszawa

Infolinia Sava

Sava udostępnia infolinię dla klientów, chcąc skontaktować się telefonicznie, wystarczy wykonać połączenia na podany numer telefonu (14) 680 18 88. Konsultanci przyjmują połączenie telefoniczne, w wyznaczonych godzinach pracy. Należy znaleźć informacje o dostępności linii telefonicznej. W przypadku chęci zadzwonienia do siedziby spółki wystarczy zadzwonić pod numer telefonu +48 22 571 59 00, a w przypadku konieczności dodzwonienia się do działu obsługi gwarancyjnej, należy wykonać połączenie telefoniczne na numer (14) 681 36 61. Warto jednak przed jakąkolwiek próbą kontaktu zapoznać się z sekcją z najczęściej zadawanymi pytaniami, które przekierowują na odpowiedź.

Sava telefon BOK –  (14) 680 18 88. Spółka – +48 22 571 59 00