eBilet telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-12-15 05:34:28
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 15:55:09
eBilet telefon

eBilet telefon kontaktowy - Sprawdz telefon do eBilet i zamów bilet na koncert. Uzyskaj wsparcie podczas zakupu. Aktualne dane kontaktowe. Numer telefonu

eBilet kontakt

EBilet to polski lider w zakresie sprzedaży biletów online. Na stronie znajdują się bilety na takie wydarzenia jak koncerty, przedstawienia teatralne czy największe wydarzenia sportowe. Firma współpracuję z największymi polskimi organizatorami imprez. Jeśli chodzi o sprzedaż online, eBilet posiada najszerszy wybór imprez, posiada miliony użytkowników, a samą stronę odwiedza kilka milionów osób miesięcznie.

eBilet kontakt możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail, numeru telefonu eBilet czy za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na oficjalnej stronie. Kontakt w przypadku zwrotów, płatności czy oferty dostępnych dla wszystkich klientów.

eBilet telefon

W przypadku, gdy jest potrzeba zwrotu biletu, występuje jakikolwiek problem z płatnością. Telefon eBilet obsługuję sprawnie za pośrednictwem konsultantów w dni powszednie od 8:00 do 20:00 oraz sobota-niedziela 8:00-16:00. Dzwoniąc na numer eBilet, można sprawdzić również status rezerwacji.

eBilet telefon:

  • (22) 122 80 99

eBilet kontakt online

Aby uzyskać internetowe wsparcie techniczne lub zapytać o szczegółową oferte jest możliwość wysłania maila do firmy. Kontakt online eBilet daje również za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie.

E-mail eBilet:

eBilet siedziba

eBilet nie posiada swoich oddziałów stacjonarnie, jednak jego siedziba znajduje się pod podanym adresem.

eBilet adres:

eBilet Polska sp. z o.o.
al. Poniatowskiego 1 lok. 01.045, 03-901 Warszawa