0

Slack kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2022-10-27 15:08:41
  • Data modyfikacji:
Slack kontakt

Slack kontakt. Jak skontaktować się z Slack. Informacje na temat kontaktu za pomocą numeru telefonu z Slack. Jak skontaktować się za pomocą tel. z Slack.

Kontakt Slack

Slack to bezpłatna usługa internetowa w chmurze zawierająca zestaw narzędzi i usług do współpracy zespołowej na podstawie platformy programistycznej Electron. Aplikacja ta pełni funkcje komunikatora internetowego, a także umożliwia komunikację tekstową oraz głosową wraz z możliwością wysyłania zdjęć i filmów. Skontaktować się z supportem Slack można za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej Slack, zadając pytanie na stronie online Slack oraz za pomocą adresu e-mail. Formularz znaleźć można na stronie internetowej supportu Slack w zakładce Contact Sales. W formularzu należy napisać: imię i nazwisko, e-mail, kraj, firmę kategorię oraz numer telefonu. Skontaktować się z Slack można także za pomocą zadania pytania na stronie internetowej Slack w zakładce Contact us. Kontakt z Slack można nawiązać również za pomocą maila. Adres e-mail Slacka znajduje się na stronie internetowej supportu oraz poniżej:

E-mail: [email protected]

Z większymi problemami można odwiedzić placówkę Slacka której adres znajduje się na stronie internetowej Slack oraz poniżej:

Adres: 500 Howard St. San Francisco

Slack telefon

Numer telefonu Slack nie jest podany, więc zaleca się formę kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Aplikacja Slack jest również dostępna na telefon na wersję Android i IOS. Działaniem Slacka jest łączenie komunikacji między użytkownikami, pomoc w pisaniu prac oraz przekazywaniu informacji. Dzięki aplikacji Slack można wykonywać więcej prac w krótszym czasie z powodu szybkości i łatwości w przesyłaniu plików. Można również skontaktować się ze Slackiem, wysyłając własny adres e-mail, rozpoczynający czat z agentem na żywo na ich stronie internetowej lub zostawiając wiadomość na jednej z platform mediów społecznościowych.