0

Telefon Galeria Poznań Plaza

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-02-28 06:02:39
  • Data modyfikacji: 2022-08-18 15:57:53
Telefon Galeria Poznań Plaza

Aktualne dane adresowe oraz dane kontaktowe do Galerii Poznań Plaza. Kontakt do Galerii Poznań Plaza możliwy za pomocą udostępnionego dla klientów numeru telefonu. Lista wszystkich sklepów znajdujących się w Galerii Poznań Plaza wraz z danymi kontaktowymi.

Co to jest Galeria Poznań Plaza?

Poznań Plaza to galeria handlowa znajdująca się w Poznaniu na ulicy Drużbickiego 2. Budowa galerii została ukończona w 2005 roku. W centrum znaleźć można około 130 różnych sklepów, w tym Cinema City z nowoczesnymi salami kinowymi. Galeria posiada swój 5-poziomowy parking, na którym istnieje możliwość pozostawienia samochodu. Centrum Handlowe Poznań Plaza jest również bardzo dobrze skomunikowana za pomocą tramwajów miejskich.

Kontakt Galeria Poznań Plaza

Do galerii niestety nie ma możliwości kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. Nie został on udostępniony dla zainteresowanych na stronie internetowej. W przypadku chęci kontaktu elektronicznego istnieje możliwość wysłania wiadomości na adres poczty elektronicznej. Osoby preferujące kontakt telefoniczny mają taką możliwość. Telefon Galeria Poznań Plaza został udostępniony dla zainteresowanych. Oprócz ogólnego telefonu Poznań Plaza do Biura Obsługi Klienta klienci mają również opcję kontaktu telefonicznego bezpośrednio z interesującym ich sklepem.

Telefon Galeria Poznań Plaza

Do Centrum Handlowo – Rozrywkowego Poznań Plaza istnieje kontakt za pomocą numeru telefonu udostępnionego dla klientów na stronie internetowej. W przypadku pytań odnośnie galerii należy dzwonić na telefon Poznań Plaza: 61 664 59 00. Niestety w informacjach kontaktowych nie zostały zamieszczone godziny obsługiwania infolinii do Biura Obsługi Klienta centrum handlowego. W przypadku, w którym telefon galerii nie odpowiada, można skorzystać z dostępnego adresu poczty elektronicznej do kontaktu z konsultantami. Wiadomości należy kierować na specjalne adres e-mail. E-mail Galeria Poznań Plaza dla zainteresowanych to: [email protected]. Wiadomości czytane są przez konsultantów, którzy wysyłają odpowiedzi tak szybko jak to możliwe wyłącznie w godzinach ich pracy.

Sklepy Galeria Poznań Plaza

W galerii Poznań Plaza klienci mają możliwość skorzystania z wielu sklepów znajdujących się w obiekcie. Mieści on około 130 lokali takich jak: sklepy z odzieżą, księgarnie, sklepy z biżuterią oraz perfumami, kawiarnie i wiele innych. Pełną listę klienci mają możliwość sprawdzić na stronie internetowej pod odpowiednią zakładką. Oprócz samej listy sklepów podane jest dokładne miejsce lokalu w całym budynku oraz numer telefonu. Telefon sklepu w Galerii Poznań Plaza jest bardzo przydatny w przypadku chęci kontaktu w sprawach związanych ze sklepem, asortymentem, cenami czy zamówieniami.

Najem Galeria Poznań Plaza

W przypadku pytań odnośnie najmu lokali w Centrum Handlowym Poznań Plaza można skorzystać ze specjalnie przygotowanego numeru telefonu. Zainteresowani mogą wykonać połączenie na telefon Plaza Poznań: 22 356 69 50. Na stronie internetowej nie ma podanych informacji w sprawie godzin działania telefonu w sprawach wynajmu.