Keks telefon

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2019-09-12 09:01:57
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 16:05:27
Keks telefon

Aktualny numer telefonu do Keks dostępny na stronie. Infolinia telefoniczna Keks dla zainteresowanych. Skontaktuj się telefonicznie z Keks już teraz.

Keks kontakt

Keks jest to cukiernia, którą można znaleźć w sześciu miastach w Polsce. Samych lokalizacji cukierni jest łącznie dwanaście. Gdy wystąpi potrzeba na kontakt Keks, można zadzwonić na telefon Keks lub skorzystać z formy kontaktu online. Podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem Biura Obsługi Klienta można uzyskać wszelkie potrzebne dane kontaktowe do obsługi wybranego lokalu cukierni Keks.

Kontakt Keks online jest realizowany przez cukiernię przy użyciu poczty elektronicznej. Keks kontakt z klientem w sprawach ofertowych oraz ogólnych zamówień realizuje przez pocztę e-mail o adresie [email protected]. Aby złożyć zamówienie w cukierni, wiadomość należy wysłać pod adres poczty elektronicznej [email protected]

Adres: Sławęcin 30, 38-242 Skołyszyn

E-mail (ogólny): [email protected]
E-mail (zamówienia): [email protected]

Telefon Keks

Oprócz kontaktu Keks online możliwy jest również kontakt telefoniczny po zadzwonieniu na numer kontaktowy prowadzący na telefon Keks. Wszelkie połączenie przychodzące na telefon Keks odbierane są przez konsultantów telefonicznych Biura Obsługi Klienta cukierni Keks. Keks telefon ma dostępny pod dwoma różnymi numerami kontaktowymi. Aby zadzwonić na telefon Keks, należy wybrać numer 13 449 10 66 lub 13 449 13 66. Należy jednak pamiętać o tym, że połączenia przychodzące na telefon Keks nie są obsługiwane całodobowo. Konsultanci odbierają połączenia kierowane na telefon Keks jedynie w wybranych godzinach.

Telefon: 13 449 10 66 lub 13 449 13 66