0

Perfumeria Tanellis telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-11-18 12:15:26
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 15:55:12
Perfumeria Tanellis telefon

Skontaktuj się z Perfumeria Tanellis. Telefon Perfumeria Tanellis udostępniony dla klientów do kontaktu z firmą. Infolinia telefoniczna Perfumerii Tanellis działa pod odpowiednim numerem telefonu. Perfumeria Tanellis telefon dla klientów sklepu.

Kontakt Perfumeria Tanellis

Sklepy Perfumeria Tanellis zajmują się sprzedażą zapachów dla mężczyzn i kobiet znanych marek. Ich asortyment zawiera również różnego rodzaju akcesoria. Sklep posiada kilkanaście placówek w Polsce, a ich adresy dostępne są na oficjalnej stronie po wejściu w zakładkę z dostępnymi sklepami. Sklepy niestety nie mają udostępnionych oddzielnych adresów e-mail ani numerów telefonów. Zakupy możliwe są przez ich sklep internetowy. W razie pytań klienci mają możliwość wysłania wiadomości w formularzu kontaktowym znajdującym się na stronie internetowej firmy. Dane, które trzeba uzupełnić to między innymi imię, nazwisko oraz adres e-mail. Na wiadomości odpisują pracownicy, którzy wysyłają odpowiedzi na adres e-mail podany przez klienta w formularzu. Możliwy jest również kontakt elektroniczny bezpośrednio na adres e-mail. Kontaktując się za pomocą adresu e-mail, można otrzymać szybką odpowiedź od pracownika perfumerii w sprawie dostępności produktów w sklepach, w sprawach swoich zamówień online lub innych. Aby skontaktować się elektronicznie z pracownikiem sklepu, należy wysłać wiadomość na podany poniżej adres.

E-mail Tanellis: [email protected]

Telefon Perfumeria Tanellis

Telefoniczny kontakt do Perfumerii Tanellis możliwy jest za pomocą dostarczonych numerów telefonów. W zależności od działu numer telefonu jest inny. Perfumieria Tanellis telefon zamieszczony jest na ich stronie internetowej. Kontakt z działem zamówień i sprzedaży możliwy jest pod tym samym numerem telefonu co do działu marketingu i reklamy. W przypadku chęci kontaktu z tymi działami Perfumeria Tanellis telefon, na który trzeba kierować połączenia to: +48 501 145 285. Oprócz tego numeru telefonu Perfumerii Tanellis możliwy jest kontakt do centralnego biura firmy. Telefoniczna infolinia Perfumeria Tanellis dostępna jest pod numerem: +48 71 363 44 83, a odpowiadają za nią wykwalifikowani konsultanci perfumerii. Odpowiedzą oni na pytania dotyczące sklepu, produktów oraz zamówień. W celu skontaktowania się z Działem Obsługi Klienta należy wybrać odpowiedni numer telefonu i wykonać połączenie. Obok przedstawionych powyżej numerów telefonów firma zamieściła również na stronie internetowej numer do zarządu firmy, którym jest: +48 513 172 352.