0

Warszawa telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-05-06 12:19:30
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 11:56:26
Warszawa telefon

Skontaktuj się z telefonem dla mieszkańców Warszawy dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Aktualna infolinia telefoniczna Warszawa. Numer telefonu Warszawa.

Warszawa kontakt

Telefon miasta Warszawa został stworzony w celu ułatwień dla osób, które mieszkają w Warszawie. Telefon Warszawa jest połączeniem Urzędu Miasta Stołecznego Warszawa, wszystkich urzędów i innych jednostek administracyjnych. Warto również wiedzieć o tym, że kontakt poprzez zadzwonienie na telefon Warszawa jest możliwy przez całą dobę.

Telefon Warszawa jest dostępny całodobowo, dzięki czemu wszyscy zainteresowani mogą uzyskać wszelkie informacje, które mogą dotyczyć na przykład komunikacji miejskiej, utrudnień w ruchu na drodze czy innych występujących problemów. Mieszkańcy, dzwoniąc na telefon Warszawa, mogą zgłosić wszelkie problemy, których rozwiązanie może przyczynić się do dobra ogółu. Zaletą telefonu Warszawa jest to, że jest on dostępny dla wszystkich mieszkańców całodobowo. Numer prowadzący na telefon Warszawa jest obsługiwany przez konsultantów telefonicznych.

Dodatkowo kontakt Warszawa możliwy jest także online. Warszawa kontakt online umożliwia poprzez czat online i poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości, zgłoszenia i zapytania należy wysyłać na adres e-mail [email protected]. Poczta elektroniczna obsługiwana jest przez konsultantów.

E-mail: [email protected]

Telefon Warszawa

Mieszkańcy miasta mogą zadzwonić na telefon Warszawa, który jest aktywny 24/7. Telefon Warszawa jest dostępny pod numerem kontaktowym (22) 19115. Telefon Warszawa został uruchomiony po to, aby mieszkańcy mogli bardzo łatwo móc skontaktować się z urzędnikami.

Telefon: (22) 19115