0

Telefon Electricall

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-09-09 17:02:05
  • Data modyfikacji: 2022-10-04 21:50:17
Telefon Electricall

Poszukujesz sposobu na bezpośredni kontakt z firmą Electricall? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której w celach kontaktu z firmą umieszczony został między innymi telefon Electricall. Poprzez telefon Electricall klienci mają możliwość zdobycia informacji dzięki konsultantom Centrum Obsługi Klienta. Obsługa telefonu Electricall udzieli również odpowiedzi na pytania dzwoniących osób.

Telefon Electricall

Firma udostępnia swoim klientom możliwość kontaktu poprzez dostępny poniżej telefon Electricall. Klienci za jego pośrednictwem mają możliwość telefonicznej rozmowy z konsultantem Centrum Obsługi Klienta firmy. Dzięki czemu dowiedzieć się mogą wszelkich istotnych informacji związanych bezpośrednio z usługami oferowanymi przez firmę. Ponadto obsługa telefonu Electricall z pewnością udzieli klarownych odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, z jakimi zgłaszać się będą klienci. Warto również zaznaczyć, że podany poniżej telefon Electricall jest aktywny dla klientów w dniach od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 21:00.

Telefon Electricall: 518 981 004
*Telefon Electricall dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 21:00.

Kontakt Electricall

Dodatkowo z firmą Electricall można skontaktować się przy pomocy dostępnego poniżej adresu poczty elektronicznej. Dzięki temu klienci mają możliwość dogłębnie opisać swój problem i zwrócić się z nim bezpośrednio do konsultantów odpowiedzialnych za Biuro Obsługi Klienta. Przed wysłaniem wiadomości mailowej dobrze jest w tytuł wpisać dany problem, a w treści wiadomości rozwinąć sprawę, w jakiej klient ma trudność. Z pewnością odpowiedź ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta powinna nadejść w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Adres korespondencyjny

Dla osób preferujących kontakt tradycyjny firma Electricall udostępnia adres do korespondencji. Podobnie jak w przypadku wysłanie wiadomości poprzez skorzystanie z poczty elektronicznej należy dogłębnie opisać sprawę, z jaką klient zwraca się do firmy. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku tego typu formy kontaktu z firmą klienci na odpowiedź będą musieli poczekać znacznie dłużej. Jeśli sprawa, z jaką zmaga się dana osoba jest nagląca warto jest skorzystać między innymi z podanego powyżej telefonu Electricall. Z pewnością jest on najszybszą i najczęściej wybieraną formą na kontakt z firmą Electricall.

Adres: Rzeszów, Millenium Hall, Poziom 0, Rzeszów