0

SHEIN telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-06-11 07:41:59
  • Data modyfikacji: 2022-07-07 15:11:06
SHEIN telefon

Dostępne formy kontaktu z SHEIN. Skontaktuj się telefonicznie z SHEIN. Kontakt telefoniczny z SHEIN dla klientów. Numer telefonu SHEIN dla zainteresowanych.

SHEIN kontakt

SHEIN to sklep internetowy zajmujący się między innymi sprzedażą odzieży, akcesoriów, kosmetyków oraz produktów do domu. 

Aby skontaktować się z SHEIN można do tego użyć rozmowy online z chat botem. Jest on dostępny na stronie internetowej SHEIN. Rozmowa z chat botem to obecnie najszybsza metoda na kontakt SHEIN. Pierwsze wirtualny asystent zadaje użytkownikowi pytania. Po odpowiedzeniu na nie chat bot albo daje natychmiastową pomoc, albo wsparcie konsultanta Biura Obsługi Klienta SHEIN.  

Kontakt SHEIN umożliwia również poprzez wykorzystanie poczty elektronicznej. Wiadomości do SHEIN wysyłane z wykorzystaniem poczty e-mail należy przesyłać na adres [email protected]. Ta forma kontaktu SHEIN obowiązuje tylko w sprawach, które związane są z polityką prywatności.
Warto także pamiętać, że kontakt SHEIN jest możliwy poprzez media społecznościowe, na których sklep ma swój własny profil.

E-mail: [email protected]

SHEIN telefon

Telefon SHEIN nie jest aktualnie dostępny. Mimo że SHEIN nie oferuje na razie kontaktu telefonicznego, istnieją także inne sposoby na kontakt ze sklepem. Telefon SHEIN może zostać za niedługo uruchomiony i udostępniony przez firmę. Gdy telefon SHEIN stanie się aktywny dane na stronie telefonu zostaną szybko zaktualizowane a telefon SHEIN udostępniony.