Telefon Filharmonia w Szczecinie

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2020-04-25 01:59:28
  • Data modyfikacji: 2022-09-22 11:18:48
Filharmonia w Szczecinie Telefon

Filharmonia w Szczecinie telefon - skontaktuj się z filharmonią w Szczecinie. Zakup bilet telefonicznie. Zapytaj o szczegóły dotyczące repertuaru. Numer telefonu

Filharmonia w Szczecinie kontakt

Filharmonia w Szczecinie jest instytucją kultury w województwie zachodniopomorskim. Prowadzona jest przy współpracy z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego od 2017 roku. Mieści się w bardzo nowoczesnym budynku od 2014, którego budowa prowadzona była w latach 2011-2014.

Kontakt Filharmonia w Szczecinie udostępnia na kilka sposobów. Oczywiście najprostszym z nich jest odwiedzenie placówki osobiście i rozmowa bezpośrednia z jego obsługą. Dodatkowo Filharmonia w Szczecinie telefon wykorzystuję w celach sprzedaży biletów oraz spraw dotyczących z funkcjonowaniem samego instytutu. Filharmonia w Szczecinie adres e-mail udostępniony na stronie może również posłużyć jako forma kontaktu oraz zadanie pytania związanego z wydarzeniami na terenie obiektu. Filharmonia w Szczecinie aktualny repertuar udostępnia na swojej stronie.

Filharmonia w Szczecinie telefon

W celu zakupu biletu można skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie. Filharmonia w Szczecinie telefon obsługuję również w celu informowania gości oraz odpowiadania na pytania zadawane przez nich. Możliwy jest również kontakt telefoniczny dla prasy jednak szczegółowe numery telefonów poszczególnych działów dostępne są na oficjalnej stronie.

Filharmonia w Szczecinie telefon sekretariat
+48 91 430 95 11

Filharmonia w Szczecinie kasa 
+48 91 431 07 20

Filharmonia w Szczecinie kontakt online

Filharmonia w Szczecinie kontakt online umożliwia dzięki podanemu na oficjalnej stronie adresu e-mail. Może on posłużyć jako forma zakupu biletów lub uzyskanie informacji z innych działów niż sekretariat. Filharmonia w Szczecinie adres e-mail możliwy jest również do takich sektorów jak Wolontariat, sesje zdjęciowe czy zwiedzanie obiektu. Wszystkie dane można zaleźć na stronie.

Filharmonia w Szczecinie adres e-mail sekretariat
[email protected]

Filharmonia w Szczecinie kasa
[email protected]

Filharmonia w Szczecinie adres

Aby odwiedzić osobiście instytut, można wykorzystać do tego dane dostępne na stronie. Możliwe jest wtedy bezpośrednie zakupienie biletu oraz rozmowa z personelem w celu uzyskania informacji o placówce. Dane kontaktowe Filharmonia w Szczecinie umieszcza na swojej stronie, dostępne tam są również adresy innych działów.

Filharmonia w Szczecinie adres
ul. Małopolska 48, 70-515 Szczecin