0

Ulaia Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-12-09 12:32:50
  • Data modyfikacji: 2022-09-05 09:42:41
Ulaia Telefon

Sklep odzieżowy Ulaia - telefon do sklepu. Suknie Milenium Rzeszów. W celu skontaktowania się ze sklepem skorzystaj z danych kontaktowych na stronie.

Ulaia Kontakt

Ulaia jest sklepem stacjonarnym znajdującym się w rzeszowskiej galerii Milenium. Salon oferuję bogaty asortyment odzieży i jest skierowany do kobiet. W celu uzyskania odpowiedzi na pytania istnieje kilka możliwości kontaktu ze sklepem. Po pierwsze salon udostępnia telefon Ulaia dla swoich klientów, aby dowiedzieć się więcej szczegółów. Kolejnym sposobem jest stawienie się osobiście w placówce i rozmowa z obsługą salonu. Sklep udostępnia także swoje media społecznościowe Ulaia, które służą w celu pokazania nowych stylizacji, jednak kontakt przez nie jest również możliwy.

Telefon Ulaia

 W godzinach otwarcia dostępny jest Ulaia telefon kontaktowy. Jest to numer bezpośrednio do sklepu i rozmowa z jego obsługą. Godziny otwarcia Ulaia są takie same jak godziny otwarcia galerii Milenium, w której znajduje się ten sklep.

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 10:00 - 21:00

telefon Ulaia sklep odzieżowy:

+48 602 453 077

Kontakt Ulaia e-mail

Niestety sklep Ulaia z odzieżą damską nie udostępnia dla swoich klientów adresu e-mail Ulaia w celu odpowiedzi na pytania kupujących. Jednak, zamiast tego można wykorzystać media społecznościowe Ulaia.

Media społecznościowe Ulaia

Ulaia na swoich mediach społecznościowych publikuje najnowsze kreacje czy suknie. W celu uzyskania pomocy w formie elektronicznej wystarczy wysłać wiadomość, a salon postara się odpisać tak szybko, jak jest to możliwe. Media społecznościowe Ulaia to Facebook i Instagram.

Aby zadać pytania osobiście, doradzić się czy też przymierzyć kreacje, wystarczy odwiedzić sklep, który znajduję się w galerii Milenium w Rzeszowie. Salon Ulaia usytuowany jest na pierwszym piętrze w lokalu 155. Dokładny adres znajduję się poniżej.

Adres Ulaia:

Aleja Majora Wacława Kopisto 1, 35-315 Rzeszów